Головна Здоров'я Як не заразитися коронавірусом: 7 порад відомого лікаря з Італії

Як не заразитися коронавірусом: 7 порад відомого лікаря з Італії

mamabook
193 Переглядів
коронавірус
коронавірусСвої поради озвучила Франческа Манджяторді – лікар відділення швидкої допомоги лікарні Maggiore (м. Кремона, Италія).

За статистикою, в Італії наразі заражено 21 000 людей. Уже померло 1400 пацієнтів. Серед усіх країн ЄС саме Італію коронавірус атакував найсильніше. 46-річна лікарка озвучила 7 важливих порад, які допоможуть захиститися від небезпечної інфекції.

1. Залишатися вдома

За словами лікарки, пацієнти з легкими симптомами респіраторних захворювань продовжують відвідувати лікарні, аби перевіритися. І це дуже небезпечно, адже вони в першу чергу можуть захворіти. Тільки самоізоляція може дозволити зупинити епідемію.

2. Оформлювати доставку додому

Лікар радить не виходити за покупками, а оформлювати усе через доставку додому. Залишати оселю можна лише в екстрених випадках.

3. Мити руки

Не обов’язково всім користуватися дезінфікуючими засобами, особливо в умовах їхнього дефіциту. Їх краще залишити людям, які цього дійсно потребують, – медичним працівникам. Але мити руки з милом слід якнайчастіше. Ходити до магазину лікарка радить у латексних перчатках.

4.Слухати лікарів

Якщо ви будете виконувати рекомендації медиків, ситуацію буде легше контролювати. Якщо ви ігноруєте лікарські настанови, рано чи пізно опинитеся у відділенні швидкої допомоги.

Коронавірус

5. Бути проінформованими

Важливо залишатися в курсі подій, цікавитися актуальною ситуацією у вашому регіоні. Проінформована людина у 99% випадках залишається здоровою.

6. Не сприймати вірус несерйозно

Лікар наголошує, що італійці сприйняли загрозу інфекції несерйозно, а тепер мають катастрофічні наслідки. Кожен повинен сприймати ситуацію максимально відповідально і бути готовим до епідемії.

7. Обмежити контакти з родичами

Особливо це стосується відвідувань бабусь і дідусів. Як відомо, діти практично не хворіють на коронавірус, проте залишаються його носієм. У дітей немає очевидних симптомів хвороби – і вони є загрозою для інших, особливо людей похилого віку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прогнози експертів: пандемія коронавірусу буде тривати не менше року

Читайте також