Головна Здоров'я Прогнози експертів: пандемія коронавірусу буде тривати не менше року

Прогнози експертів: пандемія коронавірусу буде тривати не менше року

mamabook
1085 Переглядів
коронавірус
коронавірусПандемія COVID-19, яка стартувала в Китаї, навіть не планує зменшувати свої темпи – запевняють експерти.

Британська газета Guardian опублікувала невтішні прогнози, які створило Public Health England – агентство Міністерства охорони здоров’я Великобратанії. Згідно цих даних, COVID-19 не закінчиться до весни 2021 року. На коронавірус захворіє 80% мешканців Англії.

Головний радник прем’єр-міністра з питань науки Патрик Уоланс повідомив учора, що в країні можуть бути заражені 55 000 людей. Враховуючи швидкість поширення вірусу і складність захворювання, для 20 000 англійців ця інфекція може закінчитися летально.

Експерти підрахували, що смертність від коронавірусу складає 1 випадок на 1000 інфікованих. Зараз понад двісті британських лікарів і вчених звернулися до прем’єра у відкритому листі з призовом діяти жорстко.

За їхніми прогнозами, коронавірус буде заражати людей ще протягом року, а системи охорони здоров’я буде перевантажена. Тож на COVID-19 захворіє 80% британців. Приблизно такі ж цифри захворюваності озвучила канцлер Німеччини Ангела Меркель. Європейські лікарні вже не в змозі впоратися із такою кількістю хворих людей.

На думку вчених, Китай опинився у виграшній ситуації. У нього була можливість оперативно побудувати лікарні, заблокувати 750 мільйоні людей та стягнути тисячі медпрацівників країни та світу. Таких можливостей сьогодні немає в жодної європейської країни.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Аби захиститися від коронавірусу, потрібно носити не маску, а перчатки

Читайте також