Головна Малюки Як назвати хлопчика, народженого у травні

Як назвати хлопчика, народженого у травні

mamabook
292 Переглядів

Чем заняться с ребенком дома: научные опытыВесняні дітки – дуже творчі, креативні. Вони з дитинства відрізняються особливими здібностями в образотворчому мистецтві, дуже творчо і нестандартно можуть підходить до, здавалось би, банальних буденних речей. Травневі хлопчики також відрізняють неабиякими інтелектуальними здібностями, у них нерідко помічають феноменальну пам’ять.

Але, на жаль, фізично вони часто слабенькі, їх легко образити. Тому батькам рекомендується з ранніх рочків віддати свого малюка до спортивної секції, особливо підійде бокс чи якісь види мистецтв. Але, якщо врахувати нестандартне мислення таких малюків, то вони можуть відмовитись від банальних махань руками та ногами. Зацікавити їх можна чимось особливим, наприклад, відвести малюка на капоейру.

Також вважається, що обране ім’я може впливати на долю і формування характеру малюка. Тому ви можете вибрати, орієнтуючись по святцям у травні. Святці – це дні, присвячені святим людям. Вони можуть бути покровителем для дитинки, яка народилась в День ангела того чи іншого святого.

mamabook.com.ua

імена травень святці

подарокНа фото: подарунковий набір для маленького українця, Інтернет-магазин Tovarik.com.ua

Читайте також