Головна Малюки Як назвати дівчинку, народжену у травні

Як назвати дівчинку, народжену у травні

mamabook
290 Переглядів

ребенокВибрати вдале та гарне ім’я дитині – нелегке завдання. Адже відомо, що імена дуже впливають на долю людини. Наш портал для батьків підготував зручну таблицю з підказками, де можна знайти імена (святці) по даті народження у травні, а також дізнатись значення імені дівчинки.

Також відомо, що на вибір імені дитина впливає навіть пора року і місяць, коли народився ваш малюк. Так, діти, народжені весною, відрізняються гнучкістю характеру, толерантністю. Проте це небойові діти, вони потребують додаткового захисту та опіки. Рідко можуть постояти за себе. Враховуючи цю особливістю, батькам вже змалку слід відвести дитину на якусь спортивну секцію, аби виховувати силу духу та витривалість.

А от дитячі психологи вважають, що жорсткості в характері травневої дитини додасть дзвінке, непестливе ім’я. Які ж імена підходять для дівчаток, які народились у травні? Зверніть увагу, в таблиці вказані святці на кожен день травня. Якщо якась з дат відсутня, отже, цього святкуються лише чоловічі Дні ангелів. Тому для дівчинки можна обрати імена в найближчі дні.

mamabook.com.ua

таблиця травень імена дівчатка

номерные знакиНа фото: дитяча номерні знаки на коляски для хлопчиків та дівчаток (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Читайте також