Головна Релакс Як можна швидко та онлайн розірвати шлюб?

Як можна швидко та онлайн розірвати шлюб?

mamabook
91 Переглядів
зрада

зрада

Коли шлюб уже не врятувати, зазвичай подружжя не може не лише спокійно спілкуватися, але й бачити одне одного. Тож процедура розірвання шлюбу в класичній формі мала лише безліч недоліків. Але сьогодні на практиці вона максимально спрощена, тож нарешті дві людини можуть розлучитися без стресів, взаємних образ. А головне – без бюрократичної тяганини та примусового відвідування офіційних установ. Нарешті можна забути про емоційне виснаження та швидко оговтатися після невдалих стосунків. Якщо ви хочете прискорити й полегшити процедуру, то обирайте розірвання шлюбу онлайн. Це сервіс, що дійсно економить вам час, кошти й, звичайно, нерви.

Як розпочати процедуру розлучення?

Послуги на онлайн-сервісі, через який ви можете запустити процес офіційного розлучення, надає адвокатська контора. Спеціалісти розробили покроковий алгоритм дій клієнта, аби звести весь процес розірвання шлюбу до максимального спрощення.

Перше, що слід зробити, це дати відповіді на перелік запитань. Через 20 хвилин ви вже отримаєте готовий пакет документів, що вимагається для процедури розлучення. Лише порівняйте: якби ви спілкувалися при зустрічі з адвокатом особисто, то така підготовка документів затягується на 1-2 робочі тижні.

офіс

Коли на онлайн-сервісі ви отримали заяву на розлучення, надішліть її до суду через компанію «Укрпошта». Також ви можете самостійно принести ці документи до суду за вашим місцем прописки. Останній крок – це, власне, і є отримання судового рішення про ваше офіційне розлучення.

Які документи вам потрібні, аби скласти заяву:

  • Копія паспорту клієнта.
  • Якщо за період шлюбу в подружжя з’явилися діти, то слід надати свідоцтво про народження кожної дитини.
  • Оригінал про реєстрацію шлюбу.

Зверніть увагу! Якщо оригінал про реєстрацію шлюбу залишився в вашого партнера і ви не маєте змоги забрати документ, то дублікат свідоцтва видається будь-яким РАЦС.

До речі, процедура розлучення онлайн зазвичай триває не довше, ніж 3 місяці. І вам не доведеться жодного разу з’являтися в суді.

Читайте також