Головна Релакс 6 переваг металопластикових вікон

6 переваг металопластикових вікон

mamabook
121 Переглядів
вікно

вікно

Металопластикові двері й вікна – гарантія тепла і затишку в оселі. Сьогодні вони користуються величезним попитом, займають лідируючі позиції на будівельному ринку. І це недивно, адже ці якісні вироби мають чимало чудових характеристик. Завдяки унікальним експлуатаційним властивостям, металопластикові вікна й двері стають універсальним рішенням для будь-яких приміщень, підходять під будівлі різної архітектури. Замовити якісні та довговічні металопластикові вікна чи двері ви можете на https://winstore.com.ua. Ми ж підкажемо їх основні переваги.

Чудові властивості віконних систем з металопластику

Енергозбереження. Встановлення подвійного склопакету, використання енергозберігаючого покриття допомагають повністю уникнути втрати тепла через вікна та суттєво зекономити на опаленні. Окрім того, металопластикові профілі герметичні, завдяки чому у приміщеннях не з’являються протяги, наслідки атмосферних опадів у вигляді конденсату чи підтікань.

штори

Тривалий термін служби. Ці вікна не вигорають на сонці, не бояться температурних перепадів, не піддаються процесу гниття, не деформуються. Завдяки таким характеристикам вікна зберігають естетичний вигляд протягом 40-50 років.

Простий догляд та експлуатація. Пластикові профілі не потребують пофарбування чи додаткового утеплення на зиму. Профіль має гладеньку поверхню без тріщин, тому легко чистить вологою гумкою та мильним розчином.

Шумоізоляція. Звуки, що проникають з вулиці, негативно впливають на якість відпочинку та відволікають від справ. Особливо це відчувається в будинках, які розташовані на гучних міських вулицях. Встановлення металопластикових вікон і балконних дверей суттєво знижує рівень гучності.

інтер'єр

Естетичність. Правильний монтаж вікон з рівними відкосами виглядає гармонійно та естетично привабливо. До того ж, віконні рами з ПВХ бувають різних кольорів, текстур. Самі вікна можна виготовити від стандартних до складних форм і конструкцій. Це дає можливість підібрати варіанти, які гармонійно вписуються в стилістику будь-якого інтер’єру.

Безпека. Сучасні металопластикові вікна відповідають різним класам безпеки. Це можливо завдяки встановленню спеціальної противандальної фурнітури. Сталеві механізми надійно замикають конструкцію, створюючи перепону для несанкціонованого проникнення в будинок.

Читайте також