Головна Здоров'я Як лікують анемію

Як лікують анемію

mamabook
70 Переглядів
аналізи

аналізи

Медикаментозне лікування залежить від причин, які визвали недокрів’я.

Як приймати залізо

Якщо це найпоширеніший тип (залізодефіцитна анемія), то лікарі призначають прийом заліза в різних формах: сиропи для дітей, гематоген, таблетки для дорослих. Цей вид лікування ефективний лише у випадку відсутності захворювань шлунково-кишкового тракту. Якщо залізо погано засвоюється в кишечнику, то цей хімічний елемент повинен поступати не перорально (як таблетки чи сироп), а внутрішньовенно.

Анемія від менструації

При інтенсивній менструації, яка також веде до анемії, лікарі часто призначають гормональну корекцію для відновлення нормального менструального циклу. Додатково призначають і препарати для стимуляції кровотворення.

диарея

Прийом вітаміну В12

Якщо аналізи показали низький рівень вітаміну В12, то для початку слід обстежити шлунок. Не можна поспішати із введенням В12 в організм. Нерідко при його низьких показниках потрібно додатково вивчити структуру кісткового мозку, аби виключити приховані хвороби крові. Якщо обстеження шлунка показало, що його функції дійсно знижені, то разом із прийомом В12 та фолієвої кислоти необхідний і прийом ферментів. Вони допоможуть відновити роботу шлунково-кишкового тракту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому гречка на вечерю шкідлива

плашка

Читайте також