Головна Здоров'я Як лікують алергію на пральний порошок

Як лікують алергію на пральний порошок

mamabook
57 Переглядів
нежить

нежитьЛікування будь-яких алергічних реакцій проходить за однаковою схемою, незалежно від алергену. Важливо вчасно блокувати реакцію на пральний порошок, а також приймати антигістамінні препарати курсами для людей-алергіків. У них прояви алергії завжди комплексі.

Якщо реакцію провокують ПАРи (поверхнево-активні речовини), то алергія буде проявлятися на всі види побутової хімії, яка їх містить. Аналогічно з ароматизаторами, барвниками та іншими компонентами, які зустрічаються в пральному порошку та інших засобах.

Як діяти при алергії?

Як тільки ви помітили симптоми алергічної реакції на пральний порошок, потрібно прибрати контакт з джерелом алергенів. Якщо ці прояви вперше, то дитині або дорослому слід звернутися до лікаря-алерголога та здати аналізи на визначення типів алергенів.

Людям, у яких діагноз чітко встановлено, призначають прийом протиалергічних лікарських препаратів.

Чим лікують алергію:

  • Антигістамінні препарати. У відповідь на алерген наш організм синтезує гістамін. Ця група препаратів знижує його вироблення, тому проходять свербіж, почервоніння, набряки.
  • Сорбенти. Доведено, що при контакті з пральним порошком частина алергенів потрапляє на слизову кишечнику. Тому необхідний екстрений прийом ентеросорбентів. Вони зв’язують, деактивують шкідливі компоненти й виводять з організму, не дозволивши їм перетравитися в кишечнику. Найпопулярніші сорбенти – це «Ентеросгель», активоване вугілля в таблетках, «Полісорб».
  • Мазі, гелі, спреї. Вони використовуються, якщо дія порошку була місцевою – чітко на шкіру рук, ліктів, обличчя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому гречка на вечерю шкідлива

плашка

Читайте також