Головна Релакс Як гарантовано отримати повний розмір страхового відшкодування

Як гарантовано отримати повний розмір страхового відшкодування

mamabook
21 Переглядів
авто

авто

Думка про те, що страхова компанія – ваш помічник, зникає після першої ж реальної ситуації на практиці. Чимало страхових маніпулюють юридичною необізнаністю своїх клієнтів, тож навмисно занижують розміри страхових виплат. Якщо уважно переглянути договори зі страховими, то знайдеться чимало «дір» чи спеціальних зносок дрібним шрифтом. І виявляється, що страхові завжди опиняються у виграшній ситуації. Проте отримати законний розмір відшкодування можливо. У цьому допоможе потерпілим компанія «Поліс-Груп».

5 переваг центру автовиплат «Поліс-Груп»

Швидкість виконання

Експерти «Поліс-Груп» сприяють вирышенню вашої проблеми в найкоротші терміни. Ви швидко зможете отримати страхові виплати, які гарантовані вам страховою. Якнайшвидше зверніться до «Поліс-Груп», аби отримати виплати з максимальною користю для себе.

Без попередньої оплати

Більшість компаній чи адвокатів на ринку працюють за іншою схемою. Потерпілим доводиться вносити аванс чи відразу повну суму послуг. У «Поліс-Груп» ви завжди можете отримати безкоштовно консультацію фахівця, а також розрахуватися за послуги лише по факту отримання страхових виплат.

Поетапність співпраці:

  • страховий випадок;
  • звернення в «Поліс-Груп»;
  • укладання офіційної угоди;
  • юридичний супровід і захист на всіх інстанціях;
  • отримання відшкодування;
  • оплата послуг адвоката.

документи

Захист прав потерпілих

Компанія «Поліс-Груп» виконує повний юридичний супровід. І йдеться не лише про захист прав потерпілих. Клієнта підтримають в усіх інстанціях – у страховій компанії, в органах ДБР, при спілкуванні з поліцією, у прокуратурі.

Максимальне відшкодування

Це важливий момент. Адже страхові компанії завідомо занижують рівень відшкодування – і більшість витрат лягає на плечі потерпілого в ДТП. Адвокат від «Поліс-Груп» допоможе отримати максимальний розмір відшкодування для учасників ДТП – йдеться не лише про матеріальну шкоду, але й моральну.

По всій Україні

Представники «Поліс-Груп» працюють у 24 областях України. Де б не сталася ДТП, ви можете оперативно отримати юридичну допомогу від фахівців.

Читайте також