Головна Школярі Підготовка до ЗНО – гідний внесок у щасливе майбутнє

Підготовка до ЗНО – гідний внесок у щасливе майбутнє

mamabook
38 Переглядів
зно 2020

зно

Бути зарахованим до лав омріяного вишу, а після його закінчення претендувати на роботу з доброю платнею, мріють не тільки школярі, але й стурбовані батьки. Саме для цього й запроваджено ЗНО, що служить свого роду перепусткою в гідне майбутнє. Але що робити, коли здобути відповідний рівень знань завадили обставини або у свій час дітлахи не були занадто відповідальними? Якщо ви непохитні у своєму бажанні, то саме час використати пропозицію від навчального центру Znogrant стосовно підготовки до цього відповідального іспиту.

Безпрограшний хід

Якщо вас цікавить ЗНО підготовка, то найкраще звернутись до навчального центру Грант, що є першим засновником такого напрямку навчання. Повірте, 12 років залишатись на верхівці рейтингу – завдання тільки для гідних найвищих похвал. На користь такого рішення говорить й статистика:

 • Вірогідність для вступу до ВНЗ після такої підготовки – 100%.
 • Проходження на бюджетну форму навчання – 70%.

Що є запорукою успіху?

Таємниця отримання найвищого балу криється в ефективних програмах та цілому ряді факторів, що сприяють максимальному засвоєнню знань. А саме:

 • Мінігрупи з 5-7 учнів, що гарантує високий ступінь активності та контролю за кожним.
 • Обов’язок викладання, покладений на досвідчених методистів, вчителів вищої категорії.
 • Використання авторських індивідуальних методик.
 • Досягнення найвищих результатів завдяки унікальній концепції.
 • Методика розподілу учнів по групах, що відповідає рівню знань та поставленим цілям.
 • Регулярний моніторинг здобутих знань.
 • Командна робота.
 • Онлайн підтримка за посередництвом Телеграм каналу: https://t.me/ZNO_Grant_education.

Окрім того, навіть пропущені заняття не стануть білою плямою на мапі навчань, оскільки передбачено можливість відпрацювання у зручний час. А щоб учні не перевтомлювались та не відчували перенавантаження, запроваджено семестрове навчання протягом 9 місяців, зручний графік та тривалість занять 3 години на тиждень.

зно 2020

Що входить в програму центру «Грант»

Окрім навчального процесу, передбачається підготовка до ЗНО, куди входить пробне заняття, завдяки котрому відбувається знайомство учнів між собою та викладачами, а також установлюється рівень знань відповідної людини та на цій основі відбувається розподілення по групах. Відповідно до цілей кожного учня, саме для нього обираються напрямки підготовки, куди входять обрані ним предмети. А коли справа доходить до основного етапу, слід розраховувати на таку послідовність заходів:

 1. Теоретична та практична частина, яка включає повторення програми за 5-11 класи та актуалізацію тем, що входять до ЗНО.
 2. Робота з тестами та їх структурою, завдяки чому полегшується орієнтування у використовуваних в ЗНО завданнях.
 3. Пробні ЗНО та контрольні зрізи заради контролю здобутих знань, навичок та умінь.
 4. Робота над помилками.
 5. Остаточне налаштування абітурієнтів на ЗНО та супровід на кожному з етапів підготовки.

Чого вартують заняття в центрі?

Вплинуть на остаточне рішення й фінансові можливості зацікавленої особи. Тут все вирішується від кількості предметів, по яких необхідно підтягнути знання. Стосовно вартості, курси ЗНО розподіляються на такі категорії:

 1. Преміум.
 2. Стандартний.
 3. Базовий.

Оскільки година підготовки коштує 115 грн, то остаточна сума залежить від кількості предметів. До того ж за другий і третій предмет передбачається знижка 10%, за четвертий – 15%. Але в будь-якому разі, вдало складене зовнішнє незалежне тестування є набагато ціннішим за грошові витрати. Та до всього, все це буде не тільки дешевше, ніж уроки з репетитором, але й ефективніше. Вважайте, що сплата за підготовку в центрі «Грант» – це квиток у життя, сповнене успіху, самореалізації та здійснення найсміливіших мрій.

Читайте також