Головна Краса Як доглядати за шкірою обличчя: основні правила

Як доглядати за шкірою обличчя: основні правила

mamabook
103 Переглядів
розацеа

Аби шкіра обличчя сяяла та виглядала якнайдовше молодою, її потрібен грамотний догляд. На жаль, неможливо обійтися без спеціальних засобів, адже щоденно пори забруднюються, а вітер, холод та сонце можуть призвести до появи вугрів, висипів, червоних плям. Правильно підібрана косметика для догляду за шкірою обличчя дозволить захистити її та запобігти ранній появі зморшок. Окрім якісних косметичних засобів, у догляді вам допоможе косметолог у Львові – професійні салонні процедури є базовим та незамінним елементом догляду.

Особливості догляду за шкірою – що потрібно знати?

Аби грамотно підібрати косметичні засоби, необхідно враховувати стан і тип шкіри. У вашому арсеналі повинні бути очисні засоби, які дозволять постійно видаляти забруднення та підтримувати баланс. Використовуйте їх вранці та ввечері, не забуваючи вмиватися фільтрованою чи мінералізованою водою.

Подбайте про шкіру навколо очей

На жаль, вона дуже чутлива та швидко старіє, марніє, покривається зморшкам. Через активну міміку орбітальна зона страждає найбільше. У багатьох жінок є набряки під очима або темні кола. Усе це пов’язано і зі станом шкіри навколо очей. За нею доглядають не за допомогою звичайної косметики, а спеціальною, яка передбачена лише для цієї ділянки ніжної шкіри.

розацеа

Не забувайте про зволоження

Наш організм потребує достатньої кількості води – інакше її дефіцит призведе до гідратації та погіршення стану. Якщо ви хочете запобігти тьмяному кольору шкіри. Появі дрібних зморшок, то обов’язково використовуйте зволожуючі та поживні креми, маски. Не забувайте про зволоження на клітинному рівні зсередини.

Основні рекомендації косметологів:

  • Виконуйте очищення. Обов’язково педе сном знімайте макіяж, а вранці виконуйте вмивання в 2-3 кроки. При цьому орієнтуйтеся на тип шкіри – для жирної потрібен один спосіб очищення, для сухої – принципово інший.
  • Тонізація. Не забувайте наносити тонік після вмивання, що дозволяє шкірі відновлюватися.
  • Нанесення сироватки. Такий засіб має безліч активних компонентів, які чудово впливають на шкіру та покращують її стан.
  • Живлення та зволоження. Після повного поглинання сироватки нанесіть зволожуючий та поживний крем.

Не ігноруйте шкіру навколо очей. Це дозволить вам забезпечити повноцінний догляд своєму обличчю та вберегти його від появи зморшок і дефектів.

Читайте також