Головна Релакс 5 причин обрати обмінники від Кіт Груп

5 причин обрати обмінники від Кіт Груп

mamabook
23 Переглядів
ноутбук

ноутбукНестабільність ринку, економічні кризи, пережита затяжна пандемія потребують від українців грамотного способу збереження своїх накопичень. Найнебезпечніше рішення на сьогодні – це зберігати гроші виключно в нацвалюті. Також небезпечно складати їх у вигляді банківських депозитів, що зараз удвічі ризикованіше. Адже процентна ставка ніколи не може бути вище рівня інфляції, тому «зароблені» депозитні кошти насправді вже через рік є збитковими при перерахунку на поточний час. Тому оптимальне рішення – переводити гроші в надійну іноземну валюту. Якщо вам потрібно завжди контролювати актуальний курс долара Ужгород, радимо скористатися обмінними пунтками від Kit Group.

Ось головні переваги саме цих пунктів валют.

Вигідний курс

В обмінних від КІТ Груп курс завжди вигідніше, ніж у касі будь-якого українського банку. До того ж, компанія пропонує і низку спецумов, які допоможуть обмінювати валюту ще вигідніше. Наприклад, при операціях на суму понад 500 доларі обмінний пункт пропонує оптовий курс. І це не акційна, а постійна пропозиція для всіх клієнтів. Актуальний поточний курс ви можете перевіряти на офіційному сайті компанії.

Зручний графік

Купити долари через пункти обміну можна цілодобово. Для цього достатньо оформити заявку через сайт або зв’язатися з оператором у телефонному режимі. Виконати угоду можна щоденно – навіть у вихідні дні чи офіційні свята. Жоден банк не може запропонувати настільки ж зручний графік роботи для своїх клієнтів.

гроші

Конфіденційність процедури

На відміну від проведення обміну в банківських касах, при певних сумах вимагається офіційне підтвердження особи. В обмінниках Кіт Груп клієнти не демонструють ідентифікаційний код або повні паспортні дані. Більше того, вся контактна інформація про клієнта суворо конфіденційна і не розголошується, а також не передається третім особам.

Без обмежень

У Кіт Груп не лише вигідний курс долара, але й не діють будь-які обмеження на розмір суми. У банках часто доводиться замовляти готівку, а сама процедура обміну проводиться вже на наступний день. У Кіт Груп клієнти не перебувають у режимі очікування. Такі заплановані угоди, що проводяться в банках, не виглядають надійно для клієнтів.

Безпека

Кабінки в обмінних пунктах закриваються зсередини клієнтами. Це дозволяє безпечно та в спокійній атмосфері провести угоду.

Читайте також