Головна Релакс Як часто замовляти хімчистку диванів та крісел?

Як часто замовляти хімчистку диванів та крісел?

mamabook
22 Переглядів
інтер'єр

інтер'єр

Професійна чистка предметів побуту та інтер’єрного текстилю принципово відрізняється від домашньої. Власними силами неможливо забезпечити якісний клінінг – для цього немає необхідних засобів, а також обладнання для виконання глибоких методів чищення. Окрім верхнього одягу, подушок чи ковдр, забезпечити належний догляд слід м’яким меблям та матрацам. Адже текстильна оббивка – це ідеальне середовище для розмноження патогенних мікроорганізмів, мікроскопічних кліщів. Із часом також пил та бруд в’їдаються в тканину – і меблі вже неможливо почистити самостійно. Тож хімчистка диванів є базовою процедурою, якщо ви дбаєте не лише про чистоту оселі, але й здоров’я своєї родини.

Дізнайтеся, як часто слід замовляти клінінг і яким чином ця процедура допоможе подбати про своїх рідних.

Чому необхідно виконувати хімчистку диванів, крісел

Із часом оббивка накопичує пил, бактерії, алергени, на ній з’являються плями та запахи, які негативно впливають на здоров’я людини. Особливо, якщо диван ще й використовується як додаткове спальне місце.

У процесі експлуатації на матраці дивана накопичується піт, мертві клітини шкіри, мікроорганізми та інши типи забруднення. При недостатній вентиляції та зволоженні бруд стає ідеальним середовищем для розвитку бактерій і грибків, що провокує алергічні реакції та посилює прояви хронічних захворювань.

Кому рекомендовано замовляти чистку диванів, матраців:

  • людям-алергикам;
  • якщо в сім’ї є домашні тварини або маленькі діти;
  • людям із хронічними захворюваннями органів дихання.

Тож хімчистка м’яких меблів дозволяє видалити забруднення та провести якісну дезінфекцію. Окрім того, хімчистка також допомагає продовжити термін служби диванів і крісел, захищає вироби від швидкого зношування. Ця процедура дозволить на тривалі роки зберегти якість та первинний вигляд меблів.

зеркало

Як часто потрібна хімчистка м’яких меблів?

Цей показник залежить від ступеня експлуатації меблів. Якщо у вас є хатні тварини, маленькі дітки, то бажано виконувати якісне професійне чищення 2 рази на рік. Оптимально це робити на початку весни та на початку осені, тобто перед стартом теплих і холодних сезонів.

Якщо ви обережно поводитеся з меблями, дивани та крісла зазвичай додатково застелені ковдрами, то достатньо замовляти хімчистку один раз на рік.

Також цей показник залежить від кольору оббивки. Світлим м’яким меблям хімчистка потрібна частіше, аби плями не в’їдалися в тканину.

Читайте також