Головна Школярі Як безкоштовно навчатися у Польщі

Як безкоштовно навчатися у Польщі

mamabook
25 Переглядів
студент

студент

Можливість виїзду в Європу та навчання за кордоном – одне з найактуальніших питань. Батьки намагаються подбати про безпеку дітей, а також у перспективі дати їм кращий рівень освіти. Саме тому багато сімей бажають відправити дитину на навчання до Польщі. І зробити це можна не лише після закінчення школи – перевестися в польський заклад українські учні можуть як після 9, так і 11 класів. Безліч переваг для українців надає спеціалізований центр «Білий Орел» – на сайті https://polcentrum.com/navchannia/ представлена більш детальна інформація для абітурієнтів.

5 причин, чому варто обрати навчання в Польщі через «Білий Орел»

Вивчення мови

Дитина поїде в іншу країну психологічно підготовленою. Адже вона чудово буде володіти польською мовою. Вивчення у центрі проходить із носіями мови. Тож учні відшліфовують не лише граматику, але й правильну вимову слів. Кожен учень отримує сертифікат та гарантовано може продовжити здобувати освіту в Польщі.

Що вам дає вивчення польської в центрі «Білий Орел»:

  • освоєння різних рівнів мови (від початкового А1 до С1);
  • структурована програма освоєння мови;
  • вільне спілкування, читання польською мовою;
  • розмовні клуби, які проходять за участю носіїв мови.

прапор

Великі можливості

«Білий Орел» – унікальний освітній заклад. Що його принципово відрізняє від типових репетиторських курсів і шкіл? Те, що «Білий Орел» створено при товаристві «Союз Поляків». Дитина від початку вже отримаєте значно більше можливостей на свою реалізацію в іншій країні.

Навчання безкоштовно

Близько 70% учнів, які відвідували курси в центрі «Білий Орел», гарантовано зможуть продовжити своє навчання в Польщі. Адже центр бере участь у пошуку опікунів із польської сторони, які гарантовано подбають про безпеку й інтереси дитини в чужій країні.

Великий досвід

Мовний польський центр «Білий Орел» було засновано ще в 2011 році. За десятилітній період роботи було отримано багато досвіду, напрацьовані зв’язки та контакти із польською стороною. Також центр завоював гарну репутацію й довіру серед учнів. Про це свідчать численні схвальні відгуки.

Доступність навчання

Ціни на вивчення польської мови – дуже лояльні. Але при цьому учні отримують високий рівень знань. Тож центр «Білий Орел» – це інвестиція в успішне майбутнє вашої дитини. Якісна підготовка й надійна підтримка з польської сторони допоможуть українським школярам здійснити впевнені кроки до своїх цілей.

Читайте також