Головна Релакс Де замовити в Україні швейцарські складені ножі

Де замовити в Україні швейцарські складені ножі

mamabook
41 Переглядів
Швейцарские ножи

Швейцарские ножиШвейцарські ножі залишаються еталоном якості. Але за умови, що ви обираєте продукцію провідних брендів. На ринку сьогодні представлена чимала кількість реплік та бюджетних товарів, що виготовляються з більш дешевих матеріалів та без дотримання необхідних технологій якості. На жаль, такі копії прослужать недовго та не матимуть належного презентабельного вигляду. Також міцність виробу, його функціональність залежать від особливостей конструкції. Обираючи ніж, варто звернути увагу на бренд Victorinox. Це один із небагатьох авторитетних швейцарських виробників, який зміг зберегти давні традиції та продовжує створювати складені ножі преміум-класу. Також ця компанія спеціалізується на розроблені трендових валіз, дорожніх сумок, туристичних та міських рюкзаків.

Особливості швейцарських ножів

Мультитул – це компактний багатофункціональний інструмент, який вперше був розроблений та виготовлений швейцарською компанією Victorinox. Виріб отримав світову славу завдяки своїй унікальності, якості та надійності. Це практичний ніж називають візитною карткою швейцарської інженерії. Складений ніж Victorinox Huntsman незамінний у повсякденному житті багатьох користувачів, незалежно від їхньої професії та розваг. Мультитул може бути корисним у побуті, майстерні, під час подорожей, для відпочинку на природі, створенні ручних виробів.

Ніж складається з декількох клинків різних форм і розмірів, а також додаткових інструментів та функцій, інтегрованих у рукоятку. Він відрізняється ергономічним та компактним дизайном. Можливість використовувати виріб у різних ситуаціях – його головна перевага.

Які базові інструменти та функцій представлені в швейцарських ножах:

  • Гострий ніж. Чудово підходить для нарізання, оброблення матеріалів.
  • Викрутка. Розкладний ніж оснащений викрутками різних розмірів і конструкцій, що дозволяє працювати з різними гвинтами та кріпленнями. Зручний похідний, побутовий та автомобільний аксесуар.
  • Штопор. Функція штопора дозволяє відкорковувати винні пляшки, шампанське.
  • Ніж для консервних банок. Виріб може бути оснащений інструментом для безпечного відкривання жерстяних банок.
  • Ножиці. У деяких моделях також передбачені невеликі ножиці, які зручні для обрізання ниток, паперу та інших матеріалів.
  • Пилка. Інтегрована пилка дозволяє працювати з деревом, пластиком та іншими матеріалами.
  • Пінцети та зубочистки. Ці інструменти можуть бути корисними для видалення дрібних предметів, очищення зубів.

Швейцарський ніж – універсальний інструмент, який знадобиться в багатьох ситуаціях. Фірмовий мультитул Victorinox завоював свою популярність завдяки своїй компактності, надійності та широкому спектру функцій, передбачених в одному предметі.

раскладушка

Продукція бренду Victorinox

Цьому швейцарському виробнику належить авторство в розробленні складених ножів. Окрім класичних кишенькових моделей, сьогодні розроблені й міні-версії, тобто більш компактні ножі-брілки. Особливість виробника в тому, що всі форми та розміри клинків розробляються з ювелірною точністю. Інструменті відрізняються продуманим і зручним дизайном, із кожним елементом складеного ножа легко та зручно працювати.

Для виробів використовуються лише якісні сплави алюмінію. Із часом ножі не покриваються корозією, вони гострі, але при цьому достатньо мало важать. Пружини, якими оснащені механізми всередині ножа, тривалі роки працюють справно. Вони не заїдають, коли потрібно розкрити чи скласти ножа. Також всі клинки надійно фіксуються в корпусі, що не створює ризику для випадкового травмування.

Читайте також