Головна Здоров'я Вітамінна мозаїка: як вибрати правильний набір вітамінів

Вітамінна мозаїка: як вибрати правильний набір вітамінів

mamabook
54 Переглядів
таблетки

gBhdTux2Toihr4vURv1yD_HeFItmmbTtIDeQS0e31CsK8-e3jTwui2doLai__QkOrDiRSrajxamkYKTvM6Z9kMe0BaYABCpnk1osT1snOs5qq4A1-xpwRur6S0XXl4Fakavu5-7h8s88ZVY2zQE4v88

Вживати вітаміни комплексом — чудове рішення, щоб швидше помітити бажаний ефект для здоров’я, самопочуття та зовнішнього вигляду. Однак не всі вітаміни можна поєднувати між собою. І, навпаки, є ті, які в комплексі будуть більш дієвими та корисними. Розглянемо, як вибрати саме такий набір вітамінів.

Вітамінні комплекси: як вибрати правильний

Вибираючи комплекс вітамінів, передусім слід орієнтуватися на потреби організму. Фахівці радять різні набори корисних речовин для тих, хто хоче покращити стан волосся та шкіри, зміцнити кістки або ж підвищити імунітет. Одні виберуть для себе вітамін Д, інші — колаген, ще хтось придбає риб’ячий жир за посиланням https://perlahelsa.ua/ryibnyiy-zhir-tunets. Саме тому не варто купувати «те саме, що в подружки», адже потреби можуть бути різними.

Ось які комплекси вітамінів від українського бренду Perla Helsa можна придбати з урахуванням конкретних потреб організму:

 • покращення стану шкіри та волосся — комплекс для краси Full of Beauty (морський колаген, Омега-3, вітамін Д3), Beauty Age комплекс (морський колаген, сквален);
 • поліпшення настрою та нормалізація сну — комплекс для ментального здоров’я з Омега-3 із тунцем і вітаміном Д3;
 • підвищення імунітету — імунний комплекс (Омега-3 із тріски з вітамінами А та Dз, вітамін Dз BASE 2000 IU, акулячий жир з алкілгліцеролами);
 • відчуття бадьорості — Activity комплекс із вітаміном Д3 2000 МО, Омега-3 із тунця з DHA-формулою та акулячим жиром з алкілгліцеролами;
 • зміцнення кісток і м’язів — Perla Helsa х Smartass Бокс (морський колаген, Омега-3 із тунця, вітамін Д3 2000 МО та тренування у Smartass).

Під час вибору набору вітамінів також важливо враховувати вік того, хто вживатиме корисні добавки. Вітамінні комплекси для дорослих і дітей можуть відрізнятися, зокрема мати різне дозування. На сайті perlahelsa.ua є комплекси для базової підтримки здоров’я і загального розвитку дітей. У лінійці доступні KIDS Омега-3 з DHA-формулою, KIDS Омега-3 з вітамінами A і Dз та KIDS Вітамін Dз 1000 IU.

вітамін д

Індивідуальний підбір вітамінів із нутриціологом

Якщо все ж важко зрозуміти, які саме комплекси вітамінів будуть максимально корисними для організму, оскільки є не одна, а кілька потреб, варто скористатися допомогою досвідченого нутриціолога. Компанія Perla Helsa надає таку послугу в зручному форматі — онлайн або телефоном.

Кожен охочий може звернутися до експерта та отримати практичні поради, як правильно вживати вітаміни, який комплекс купити з урахуванням потреб свого організму, які дозування та тривалість курсу вибрати в конкретній ситуації.

Консультація нутриціолога буде корисною для:

 • вибору добавок і вітамінів і розуміння їхнього правильного поєднання;
 • зменшення та запобігання випадіння волосся;
 • зміцнення імунітету;
 • покращення стану шкіри та нігтів;
 • підбору збалансованого меню на щодень;
 • схуднення або набору ваги;
 • поліпшення настрою і бадьорості.

Професійний підбір вітамінних комплексів дає змогу задовольнити одночасно кілька потреб. Нутриціолог докладно пояснить, як правильно комбінувати вітаміни та вживати їх. Надалі можна буде підбирати добавки і самостійно, керуючись отриманими знаннями. Під час консультації експерт надає чекліст з індивідуальним планом прийому вітамінів і добавок, а також перелік продуктів, що містять необхідні корисні речовини.

Читайте також