Головна Релакс Вінчальні каблучки та обручки: в чому різниця?

Вінчальні каблучки та обручки: в чому різниця?

mamabook
24 Переглядів

Вінчання – укладання шлюбу на небесах. Це дуже серйозний та відповідальний крок для кожної пари. Для вінчання потрібні особливі прикраси, які мають чимало відмінностей від класичних весільних обручок. Подивитися великий вибір ювелірних прикрас, зокрема й каблучок на весілля, ви можете на сайті компанії Zarina – у розділі https://zarina.ua/catalog/kolca/obruchki. Ми ж дамо детальні пояснення щодо вибору прикрас для закоханої пари.

Чим відрізняються вінчальні каблучки від весільних?

Усі ювелірні прикраси мають певне призначення. Якщо планується обряд вінчання, потрібні саме вінчальні кільця. Їх надягають на безіменний палець під час реєстрації шлюбу, під час вінчання.

Обручку наречений дарує нареченій на знак згоди про створення сім’ї. До речі, для нареченого сакральна прикраса не є обов’язковою. Так склалися традиції, що закохані почали купувати парні обручки. Але символізм самого процесу заручення такий, що прикраса вручає виключно дівчині.

Під час вінчання в храмі наречений знімає з безіменного пальця коханої обручку та надягає церковне кільце. Обручку знову можна надягнути, не порушуючи послідовності – тобто зверху вінчальної каблучки.

кольцо

Популярні види обручок

Прикраси, які чоловіки вручають своїм нареченим, є демонстрацією любові та серйозності намірів. Гарант чоловічих слів в усі часи виглядав саме так. Тож і дизайн обручок має певне символічне значення. І вони можуть відрізнятися за своїм зовнішнім виглядом:

  • З одним рівнем – мають лаконічний дизайн, діаманти та інші вставки надійно фіксуються. Тому каблучки виглядають одночасно стильно й стримано.
  • З непомітною основою – камінці розміщуються максимально близько один до одного, основа прихована. Виглядає так, ніби обручки у розсип прикрашені коштовними камінцями. Інша назва таких обручок – кільце з паве.
  • З гніздовим кріпленням – популярна модель на металічній основі. Вона обхоплює діамант практично повністю, надійно фіксуючи його.

Незалежно від популярності дизайнів, обручки все ж слід обирати індивідуально. Враховуйте особливість рук, довжину пальців. У першу чергу, обручки повинні личити саме нареченій. І чоловікові обирається парна прикраса.

Читайте також