Головна Школярі Відео: смертельно небезпечна гра вже з’явилася в українських школах

Відео: смертельно небезпечна гра вже з’явилася в українських школах

mamabook
1151 Переглядів
виклика стрибка

виклика стрибкаПідлітки дуже швидко підхоплюють моду на жарти, які гуляють в соцмережах. Навіть якщо пранк дуже жорстокий і смертельно небезпечний. Розвага “Виклик стрибка” (Tripping Jump / Skull Breaker Challenge) відома в усьому світі. Її наслідки нерідко трагічні – через струс мозку, переламані кістки. Декілька летальних випадків уже було зафіксовано в США та Європі. Новий челендж також шириться серед українських школярів.

У чому суть гри

Дитина стає між двох друзів і підстрибує. У цей момент їй підсікають ноги. Мало хто зі школярів знає, як групуватися та падати правильно. Зазвичай такі розваги на шкільних перервах закінчуються носовою кровотечею, струсом мозку, зламаними кінцівками. Більш складні наслідки – зупинка дихання, втрата свідомості, смерть.

Численні жертви

Гра “Виклик стрибка” набуває популярності. У соцмережах українські батьки вже обговорюють, як стали свідками таких ігор на шкільному майданчику. Учителям та батькам варто якнайшвидше порозмовляти з дітьми, попередти про можливі наслідки розваги та показати реальні фото, відео жертв смертельного челенджу.

челенджНа цих світлинах – бразильська школярка, яка стала однією з перших жертв шкільної розваги. На момент смерті Емануель Медейрос було 16 років. Після невдалого падіння на кам’яну підлогу вона сильно вдарилася головою. Школярку ще живою встигли доставити до лікарні міста Мосоро. Проте врятувати дівчинку не вдалося – причиною смерті стали крововилив та черепно-мозкова травма.

Ось так виглядає популярна школярська розвага на практиці.

Читайте також