Головна Релакс Найкращі весільні тенденції 2020 року

Найкращі весільні тенденції 2020 року

mamabook
731 Переглядів
весілля

Для багатьох весілля, мабуть, найважливіша подія в житті. І підготовка до урочистості повинна бути продуманою до дрібниць. Аби свято не було зі смаком моветону, молодятам важливо враховувати щорічні весільні тренди. Це дозволить створити свято по-справжньому оригінальним та пам’ятним. Наш сайт підкаже, які цікаві віяння варто взяти на замітку молодятам, які вирішили організувати весілля саме в 2020 році.

Акцент на деталях

весілля

Мода не диктує особливо обмежень на вибір фасону та крою весільної сукні. Проте цьогоріч дизайнери зробили акцент на рукавах одягу для нареченої. У моді об’ємні рукава-ліктарики, варіанти з сітчастої тканини, мережевні рукава або їх повна відсутність. Вдало заміняють рукава накидки чи волани з легкої тканини. Подивитися великий вибір стильних сучасних суконь для наречених можна в каталозі на https://schastie-salon.com.ua/ua/.

Абсолютний мінімалізм

весілля

Ця тенденція прослідковується вже декілька років поспіль та буде на піку своєї популярності в 2020 році. Сучасне стильне весілля повинно виглядати лаконічно, без надмірного пафосу. Це додасть події елегантності, вишуканості. Наприклад, у моді зараз однотонні компактні букети для наречених, а не величезні композиції з дорогих та різнокольорових квітів.

Ще одна помітна мінімалістична тенденція – це відмова від класичної фати. Наречені прикрашають волосся гілочками або обідками, вінками з квітів. Як варіант, можна обіграти оригінальний маленький капелюшок.

волосся

Екотематика

Незалежно від того, ви продумуєте оформлення весілля в столиці чи в маленькому провінційному містечку, не варто ігнорувати екологічну тематику, яка на піку популярності. Ця тенденція передбачає активне використання екологічно чистих матеріалів та квітів. Сьогодні в моді прикрашання весілля не дорогими композиціями з флористичних магазинів, а польовими квітами, доступними варіантами, які ростуть у кожному селі.

весілля

Також у якості декору на столах, арці, при вході в ресторан використовуються екоматеріали: живі фрукти та овочі (найчастіше яблука, гарбузи), солома, плетені скульптури з сіна, кетяги калини та горобини.

Вдала екоідея – надрукувати весільні запрошення на крафт-папері.

весілля

весілля

Оригінальний весільний торт

Живі квіти на весільних тортах – це вже немодно. Популярні чіткі геометричні форми – кубічні, циліндричні, у вигляді сходинок. У 2020 році особливою популярністю будуть користуватися торти, декоровані золотом чи сріблом. Також усе частіше молодята замовляють оригінальні торти на весілля в темних кольорах. Будь-які білосніжні кондитерські вироби будуть неактуальні.

весілля

Технології

Сучасні технології все частіше зустрічаються на весіллях. Розпочати варто із розсилки електронних запрошень на свято, а не звичних паперових. Під час самої церемонії обов’язково використовуйте проектор. Можна створити коротким фільм – Love story про молодят.

Також гарна ідея – перегляд з гостями на екрані фотоколажів: дитячі фото нареченої та нареченого, їхніх батьків, друзів.

Усе більше на весіллях використовується сучасне якісне світло – неон, який дозволяє створювати цікаву атмосферу за рахунок підсвічування прозорих чи дзеркальних поверхонь.

Чим ще здивувати гостей? 3D-проекцією святкової анімації на стінах ресторану чи будинка. Меппінг зараз дуже популярний закордоном, тож у нас проектування анімації вважається ультрасучасною ідеєю.

Обов’язково організуйте весільну 3D-фотозону. На фоні об’ємних декорацій буде фотографуватися безліч гостей, а також робити цікаві селфі з вашого свята.

весілля

Читайте також