Головна Школярі В Україні неповнолітнього учня судять за булінг вчителя

В Україні неповнолітнього учня судять за булінг вчителя

mamabook
294 Переглядів
учитель

учительНа Миколаївщині 25 лютого  розпочався розгляд справи про притягнення до адмінвідповідальності неповнолітнього школяра Очаківської ЗОШ № 4 за частиною першою статті 173-4 КУпАП (булінг (цькування).  Про це повідомила прес-служба Профспілки працівників освіти і науки.

Як проявлявся булінг вчителя

Відповідно до матеріалів справи, 22 січня 2020 року неповнолітній під час навчального процесу виражався нецензурною лайкою на адресу педагога. Тобто вчинив психологічне насильство по відношенню до вчительки.

25 лютого 2020 року справу було перенесено для виклику свідків. Наступне засідання відбудеться о 10:30 11 березня 2020 року.

Який штраф за цькування

Варто зазначити, Очаківським міськрайонним судом Миколаївської області 4 червня 2019 року вже було прийнято постанову за фактом вчинення цькування (булінгу) відносно учня Очаківської ЗОШ № 1, що полягало у психологічному насильстві по відношенню до останнього, яке носило систематичний характер.

За рішенням суду винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 3 ст.173-4 КУпАП, визнано мати неповнолітнього учня 8 класу, який вчиняв цькування (булінг), та накладено на неї адміністративне стягнення у виді штрафу в сумі 850 грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: До уваги вчителів: дії педагогів у школі відтепер можна знімати на телефон

Читайте також