Головна Краса Усе, що потрібно знати про лазерну епіляцію: 5 важливих запитань

Усе, що потрібно знати про лазерну епіляцію: 5 важливих запитань

mamabook
51 Переглядів
епіляція

епіляція

Лазерна епіляція залишається найбезпечнішим сучасним методом видалення небажаного волосся. Жоден інший спосіб не гарантує вам такої ж ефективність від процедур. Зважаючи на таку популярність, усе більше чоловіків і жінок звертаються до послуг епіляції лазером. Тож ми підготували повний б’юті-лікбез: що потрібно знати про особливості методики.

Для яких зон підходить?

Лазерна епіляція відрізняється своєю універсальністю. На сайті ви можете підібрати для себе зручний салон епіляції у Києві https://life-plus.center/ru/kosmetologija/135-gde-sdelat-lazernuju-epiljaciju.html. Майстер може виконати процедуру видалення волосся на обличчі, під пахвами, спині, на руках і пальцях, на ногах, а також інтимні зони (глибоке бікіні).

Яка повинна бути довжина волосся перед процедурою?

Найбільшу ефективність лазерний апарат показує на довжині волосини в 1-2 мм. Тому напередодні ввечері або вранці (безпосередньо в день проведення процедури) потрібно поголити зону звичайним бритвеним станком. Не варто виконувати цю маніпуляцію за 2-3 години до епіляції, щоб не було механічного подразнення. Оптимально – поголитися в період не більше, ніж 1 доба до відвідування майстра.

Що не можна робити перед лазерною епіляцією?

Принцип процедура полягає у тому, що на волосяний фолікул діє високочастотний світловий промінь. Ця дія є точечною, вибірковою, тому й не провокує опіків на шкірі. Але якщо порушити головні правила підготовки до процедури, то це викличе прояв побічних реакціях.

Що заборонено робити перед епіляцією лазером:

  • протягом 10 дні до сеансу не можна засмагати на сонці та відвідувати солярій;
  • протягом 3 діб до процедури не виконуються хімічні пілінги та не застосовуються скраби;
  • за 14 днів не можна проводити видалення волосся жодними іншими методами.

пляж

Що не можна робити після лазерної епіляції?

Незважаючи на безпечність процедури, вона в будь-якому випадку є травматичною. Тож слід подбати про делікатний догляд за шкірним покривом протягом 7 днів. А саме:

  • двічі на день покривати оброблену зону кремом «Пантенол»;
  • уникати прямого контакту із сонцем;
  • не відвідувати сауну, чан, не приймати гарячу ванну.

Також перші 24 години заборонено мити ділянку на шкірі, де проводилася епіляція лазером.

Скільки часу тримається ефект від лазерної епіляції?

Цей період є індивідуальним. Залежить чітко від двох факторів: структури волосся та активності його росту. Оскільки лазерна епіляція знищує волосяні фолікули, то на їхнє відновлення потрібні роки. Зазвичай ефект від курсу лазерної епіляції триває 5-7 років. Потрібно буде проходити лише профілактичну процедуру, аби підтримувати стійкість ефекту. Для цього достатньо виконувати епіляцію лазером 1 раз на рік.

Читайте також