Головна Релакс Аксесуари для волосся зі штучних квітів

Аксесуари для волосся зі штучних квітів

mamabook
11 Переглядів

Прикраси з квітами завжди були в центрі моди, активно використовувалися і використовуються в модних колекціях дизайнерів.

Одним з таких оригінальних квіткових прикрас є обідок. Обідки з квітами дуже популярні у зв’язку з настанням літнього сезону, штучні квіти яскравих кольорів чудово доповнюють гардероб. Стилісти рекомендують носити обручі з пляжними сукнями, сукнями-сорочками, або ж довгими сарафанами. За допомогою одного й того ж обідка можна створити кардинально різні образи одягнувши його не традиційним способом поверх волосся, а як корону, тоді навіть однакове вбрання буде мати різний характер.

волосся

Зачіски з обідками були популярні ще з давніх-давен, дівчта прикрашали своє волосся різними квітами, стрічками і пов’язками. Тому при створенні власної квіткової композиції на обідку варто увімкнути всю вашу фантазію. Вибір елементів декору також буде залежати від того, якою технікою відбуватиметься виготовлення обідка. Ось приклади кількох найпопулярніших технік:

Для того щоб створити квіткову композицію на обідку необхідно також мати інструменти які допоможуть при роботі з матеріалами:

  • Термоклей клей, або будь-який інший сильної фіксації.
  • Ножиці або канцелярський ніж.
  • І обідок з яким ми будемо працювати. Зверніть увагу, якщо ви хочете причіпити багато об’ємнмх квітів, то краще обрати широкий обід.

Кольори можуть викликати найрізноманітніші емоції — від гніву і смутку до божевільної радості і ейфорії. Саме тому, при створенні композиції звертайте увагу на те, щоб квіти гармонійно виглядали в поєднанні один з одним. Яскраво-червоні квіти добре поєднуються з білим, але цю гаму обов’язково потрібно «розбавити», наприклад, соковитою зеленню. Якщо такі легкі шляхи не для вас, додайте в ансамбль рослини кремовою або сріблясто-сірого забарвлення. Домінуючі сині або фіолетові кольори краще відтінити білими, а не зеленими, адже головні композиційні елементи на такому тлі  можуть зовсім загубляться.

Читайте також