Головна Релакс Унікальне явище природи: як мігрує понад 40 млн червоних крабів

Унікальне явище природи: як мігрує понад 40 млн червоних крабів

mamabook
139 Переглядів
червоні краби

червоні краби

Унікальне природне явище можна спостерігати на австралійському острові Різдва. Щорічно у листопаді чи грудні 43 млн червоних крабів мігрують із тропічних лісів на узбережжя Індійського океану з метою розмноження. Наш сайт Mamabook розповість більше про це цікаве явище природи.

На австралійському острові Різдва (Christmas Island) відбувається неймовірне явище міграції червоних крабів. Це масовий рух відбувається щорічно під час місячної фази відкриття океану, коли краби виходять з лісів і рухаються до узбережжя для відкладання своїх яєць у водах Індійського океану.

червоні краби

Процес міграції починається восени, коли червоні краби масово покидають свої нори та тунелі в гірських лісах острова. Вони утворюють потужні потоки та мігрують у напрямку прибережних вод. Ця масова подорож може тривати кілька тижнів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Найкращі сімейні породи собак (фото)

червоні краби

Міграція червоних крабів привертає увагу великої кількості туристів з усього світу. Щоб зберегти червоних крабів і забезпечити їхню безпеку під час міграції, на австралійському острові Різдва встановлені певні заходи обмеження. Приміром, тимчасові дорожні блокпости та заборони на рух деяких транспортних засобів певними маршрутами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 10 найгарніших птахів України: фото та опис

плашка

Читайте також