Головна Школярі Учителі та вихователі змушені патрулювати вулиці

Учителі та вихователі змушені патрулювати вулиці

mamabook
7378 Переглядів
епідемія
епідеміяНа Харківщині в умовах карантину педпрацівники організувалися в патрульні дружини та контролюють вулиці міста.

Вихователі дитячих садочків і шкільні педагоги об’єдналися з метою стеження за порядком на вулицях у місті Ізюм. Відповідне рішення було прийнято ізюмською міськрадою.

За повідомленням мерії міста, школярі не дотримуються вимог карантину й продовжують гуляти на вулиці. Також до Ізюму повернулася численна кількість студентів, які мали б навчатися дистанційно. Проте вони збираються компаніями й проводять час у місті.

Усю територію Ізюму поділили на певні територіальні сектори й закріпили за відповідними школами, садочками, ліцеями й коледжами. Педпрацівники об’єднані у групи по 3 особи й проводять чергування відповідно графіку, складеного їхнім закладом освіти. Учителі й вихователі віком старше 50 років були звільнені від вуличного патрулювання, адже ці працівники попадають у групу ризику зараження коронавірусом.

Перші вчительські рейди було проведено вчора, 23 березня. Чергові провели 57 бесід зі школярами та студентами, яких зустріли на прогулянці. Батькам дітей було написано заяви про порушення правил карантину. У перший день рейду обійшлося без конфліктів. Але у випадку конфліктних ситуацій педагоги мають право викликати патрульного.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи захищає медична маска від коронавірусу?

Читайте також