Головна Здоров'я У чому користь кропиви для жінок

У чому користь кропиви для жінок

mamabook
49 Переглядів
диарея

диареяВи досі вважаєте цю рослину злісним бур’яном? Кропива неймовірно корисна та унікальна – особливо для жіночого здоров’я.

Менструальний біль та сильна кровотеча

Завдяки високому вмісту вітаміну К кропива дводомна має здатність швидко зупиняти кров. Вона стимулює вироблення протромбіну – речовини, що відповідає за згортання крові. Настоянки з листя та стебла кропиви у свіжому вигляді рекомендовано вживати при менструації з великим виділенням крові та тривалістю в 5-6 днів.

Прийом кропиви потрібно розпочинати чітко з першим днем місячних і пити до завершення менструації. В інші дні кропиву вживати не слід, оскільки вона може спровокувати загущення крові. Рослина допоможе зменшити больовий синдром та кількість крововтрат. Також спиртові настоянки на кропиві, чай із листя рослини є додатковим засобом в комплексному лікування численних гінекологічних захворювань.

Кропива стимулює вироблення грудного молока – її можна дозовано приймати жінкам, які годують малюків.

Протипоказання та застереження

Кропива має властивість загущувати кров. Людям, які схильні до тромбозів, категорично заборонено вживати цю рослину. Не можна кропиву людям із будь-якими видами варикозного розширення вен (варикоз на ногах, геморой).

Не можна приймати кропиву як засіб для зупинки кровотечі, якщо крововтрати внутрішніх органів провокують різні новоутворення – кісти, поліпи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому гречка на вечерю шкідлива

плашка

Читайте також