Головна Релакс Цікаве та популярне чтиво: «Відьмак» Анджея Сапковського

Цікаве та популярне чтиво: «Відьмак» Анджея Сапковського

mamabook
47 Переглядів
відьмак

відьмак

Книжки  в стилі фентезі залишаються одним із найпопулярніших жанрів. Чимало з них були успішно екранізовані й отримали не менший успіх, ніж друковані версії творів. Приклад такого бестселера – «Відьмак». Це героїчний фентезі-цикл творів, написані польським письменником Анджеєм Сапковським. Проте не слід забувати, що між авторським рукописом та екранізованою версією завжди є чимало відмінностей. Якщо ви відноситеся до числа поціновувачів оригінальних сюжетів та звикли знайомитися з творами з першоджерела, а не з екранів, то вам варто придбати електронні книжки серії Відьмак. Це якісний переклад творів українською мовою, у якому переклад власних назв, імен персонажів узгоджено з автором.

Про що книга «Відьмак»

Прихильники фентезі прирівнюють «Відьмака» до таких культових творів, як книги Толкієна та Мартіна. Польський письменник зміг створити дивовижний книжковий світ із власною системою магії, харизматичними персонажами, нетривіальним сюжетом, блискучим гумором і дуже оригінальним стилем викладення думок. У творах Сапковського багато різнопланових героїв, переходів у часових рамках, інтерлюдій. Аби органічно сприймати події, зображені в сазі, необхідно читати оповідання й романи в правильному порядку.

відьмак

Цикл творів

Книги Анджея Сапковського з циклу «Відьмак» – це 8 новел про Геральта з Рівії. Він – головний герой, відьмак. У творах зображено його стосунки із коханою, незвичних друзів, нелегку «роботу», яка потребує від нього винищення нечисті. Відьмак живе у світі, що населений ельфами, гномами, перевертнями, драконами та, звичайно ж, людьми.

Світовий успіх твору

Сага Сапковського посідає почесне місце в світовій традиції жанру фентезі. Геральт став культовим персонажем не лише в літературному світі, але й комп’ютерних ігор. На основі сюжету книжок про відьмака знятий серіал.

Читайте також