Головна Релакс ТОП ігор для PlayStation 4, які вийшли за останній час

ТОП ігор для PlayStation 4, які вийшли за останній час

mamabook
46 Переглядів
PlayStation

PlayStationPlayStation 4 – безперечно легендарна консоль, адже навіть в наші дні проекти, що вийшли на неї не втратили своєї популярності. Консоль вийшла в далекому 2013 році та з того часу балувала геймерів десятками унікальних проектів і зачаровують ігрових сюжетів щорічно.

Зовсім недавно на полицях магазинів з’явилася PlayStation 5, але навіть нове покоління не змогло підкосити Популярність PS4.

Останні хіти, що вийшли для PlayStation 4

Ігри на PlayStation 4 ще виходять, й далі ми розглянемо найпопулярніші та високо оцінені проекти, які відвідали минуле покоління приставок Соні нещодавно. Перелік новинок для PlayStation 4, які безумовно варті вашої уваги виглядає наступним чином:

  • Final Fantasy VII Remake

Final Fantasy VII Remake

Серія Final Fantasy одна з найбільш легендарних ігрових серій у світі геймінгу. За час свого існування було випущено більше 10 різних частин. Деякі з ігор відрізнялись як за сюжетом, так і за сеттингом, проте їм вдавалося зберегти той самий шарм, за який серію полюбили геймери з усього світу. Рімейк Final Fantasy VII не стала винятком і відразу після виходу зайняла всі ігрові топи для консолей.

Вас чекає захоплюючий світ, повний небезпек, несподіваних поворотів подій і звичайно ж обману. Дізнайся правду, яку від вас приховують та обери правильну сторону, у Final Fantasy VII Remake.

  • Resident Evil 3 (2020)

Resident Evil 3 (2020)

Ігри серії “Оселя зла” завжди займали особливе місце в бібліотеках геймерів. Сама по собі серія Resident Evil стала спадкоємицею гнітючої атмосфери безпорадності іншого, не менш легендарно проекту – Silent Hill.

Пориньте в пост апокаліпсис, який вже на порозі людства. Знайдіть відповіді на питання хто винен в катаклізмі та виживіть, після зустрічі з досконалою зброєю корпорації Umbrella.

Дізнайся правду про те, що трапилося, в Resident Evil 3 (2020).

  • DOOM Eternal

DOOM Eternal

Серія ігор Doom це справжня історія ігрової індустрії. Саме ігри цієї серії стояли біля витоків жанру шутер. Завдяки абсурдній жорстокості ця серія ігор заручилась любов’ю мільйонів геймерів та отримала продовження як на старих, так і на нових консолях.

Описувати Doom складно, адже те що вас чекає складно описати простими словами.

Ви зможете дати волю своїм емоціям та отримати в руки десятки інструментів для знищення демонів різних порід і розмірів. Повна безкарність в грі приваблює, а захоплюючий геймплей і цікаві висловлювання ваших опонентів не дадуть вам нудьгувати.

Пориньте в безодні пекла та впорайтесь з усіма, хто стоїть на вашому шляху – в DOOM Eternal.

  • Controll

Controll

Ця гра, як і багато ігор компанії Remedy – просто підриває мозок. Вас чекають десятки незрозумілих подій, звивистий сюжет і страшна правда, яка ховається на очах у всіх.

Дізнайтеся про природу аномалій та явищ, під контроль яких потрапили не тільки співробітники бюро, але й ризикує потрапити весь світ. Відновіть контроль над тим, що відбувається в Controll.

  • Blair Witch

Blair WitchПоринути в безодню первісного жаху, відвідавши ліс відьми з Блер.

Головний герой гри відправляється на допомогу в спробі знайти хлопчика, безслідно зниклого в лісі Блек Хілс. У спробі знайти дитину головний герой зіткнеться зі своїми найбільшими страхами, а його минуле – спробує заволодіти його розумом.

Рушайте в ліс жаху в компанії лише внутрішнього голосу та постарайтеся вирватися з лап зла, що оселилося там.

Кожна з перерахованих в топі ігор стала по своєму легендарною, а завдяки можливості пройти їх на консолі PlayStation 4 – задуматися над її покупкою безумовно варто. Якщо ви хочете ознайомитися з консольним геймінгом від компанії Соні – відвідайте каталог нашого інтернет-магазину та придбайте PlayStation 4 за дуже привабливою ціною.

Читайте також