Головна Світ мами ТОП-5 вакансій для мам в декреті

ТОП-5 вакансій для мам в декреті

mamabook
59 Переглядів
часы

часы

Хоч і декретна відпустка – це чудова можливість провести зі своїми дітьми та пристосуватися до нової ролі батьків, деякі фахівці вважають за краще зберігати більший дохід протягом цього періоду «поза роботою». Це допомагає покрити витрати по догляду за дитиною та замінює постійний дохід мами, якщо її відпустка неоплачувана. Якщо ви зацікавлені у заробітку під час декретної відпустки, то дійсно існують варіанти, що зроблять можливою вашу ідею.

Через ваш новий графік буде корисно розглянути віддалену роботу в декреті. Це дозволяє залишатися вдома зі своєю дитиною і при цьому отримувати прибуток,  також вона часто забезпечує більший комфорт та незалежність. Звісно, що серед переваг віддаленої роботи – це гнучкий графік. Це важливо батькам новонародженої або нещодавно усиновленої дитини, оскільки ви часто зосереджуєтесь саме на ній та її потребах.

Для бізнесу декретна – оплачена чи неоплачувана  – може здатися витратою. Але політика у зв’язку з цим тимчасовим положенням може мати значні переваги для компанії. Окрім залучення талантів, це може сприяти підвищенню продуктивності, утриманню та навіть лояльності компанії. Сучасні роботодавці розуміють, що це може бути великою цінністю для компанії.

Отже, ТОП-5 вакансій для мам в декреті:

  1. Адміністратор компаній в соціальних мережах. Цей спеціаліст мозком платформ соціальних медіа організації. Він пише та курує контент, призначений для залучення підписників та позитивного просування бренду. Щоб добре виконувати свою роботу, потрібно поєднати навички маркетингу та знання соціальних медіа.аутсорсинг
  2. Менеджери по роботі з клієнтами (зі знанням іноземних мов). Несе відповідальність за забезпечення задоволеності клієнтів. Зазвичай вони мають такі обов’язки у масштабах створення та підтримки надійної програми лояльності. Багато подібних пропозицій вимагають знання іноземних мов, тому якщо ви володієте англійською чи певною іншою, то це буде лише вашим плюсом.
  3. Оператор на дому. Головні обов’язки – це відповідати на дзвінки та консультувати клієнтів за поданим компанією брифом. Безумовно, що для зайнятих мам можна пристосувати прийом дзвінків, графік яких буде ставитись за пріоритетністю до терміновості та важливості, з узгодженням керівництва.
  4. Контент-редактор. Редактори відповідають за дослідження, коректуру та публікацію як традиційних, так і онлайн-медіа. Вони аналізують дані читацької аудиторії та розробляють контент-стратегії для збільшення залучення користувачів. Також перевіряють факти та забезпечують використання належного правопису, граматики та синтаксису – це вимагає певних компетенцій, але цілком реально при базових навичок роботи з текстом. Приклад вимог можна переглянути тут.обігрівач
  5. Транспортний логіст. Координатор логістики відповідає за створення, аналіз та управління логістичними планами. Вони також відповідають за організацію ефективного транспортування, організацію зберігання та інші рішення для відвантаження. Підтримка доброзичливих відносин з продавцями, роздрібними торговцями та клієнтами є дуже важливою в цій ролі. Через те, що усі обов’язки виконуються віддалено, при грамотному плануванні, можна легко поєднати з роллю молодих батьків на дому.

Читайте також