Головна Краса Топ-5 базових інструментів у роботі перукаря-стиліста

Топ-5 базових інструментів у роботі перукаря-стиліста

mamabook
217 Переглядів
волосся

волосся

Досвід майстра має величезне значення. Проте досягти ідеального та бажаного результату на практиці неможливо без якісних помічників – спеціалізованих професійних інструментів. Які товари повинні завжди бути під рукою у представника перукарської справи? Та що слід знати про особливості вибору інструментарію?

Набір ножиць

Обійтися одними ножицями в роботі неможливо. Це пов’язано із різною структурою волосся клієнтів. Варто знати, що чоловіче та жіноче волосся принципово відрізняється за своєю природою. Також різни типи леза підходять для різних потреб: філірування, стрижка, робота з пошкодженими посіченими кінчиками тощо. На сайті https://shinestyle.com.ua/g91351848-parikmaherskie-nozhnitsy-proline ви можете підібрати якісні професійні ножиці – як різних видів, так і в наборах.

На сайті магазину можна замовити такий інструментарій:

  • Ножиці STARTLine – інструменти 1 та 2 класів із високоякісної сталі  420, 420J2.
  • Інструменти PROLine – це ножиці, що відносяться до 3 класу. Для їхнього виготовлення використовується сталь 440А чи її аналоги.
  • HITLine відносяться до ножиць 4 класу. Матеріал виготовлення інструментів – це сталь 440С.
  • TOPLine – ножиці для перукарів, що відносяться до інструментів 5 класу.

Засоби для розчісування

Як і з ножицями, вибір гребінців залежить від типу волосся, а головне – його довжини. Гребінцями із широкими зубцями можна розчісувати лише здорове доглянуте волосся. Якщо воно сухе та ламке, необхідно скористуватися масажними щітками та гребінцями із дрібними короткими зубчиками. Оптимально, аби вони були металеві.

Окремий вид інструментів – це різноманітні брашинги. Вони повинні бути різних діаметрів, аби виконувати від простих до складних варіантів укладки.

Фіксація волосся

Зручні аксесуари допомагають контролювати об’єм виконаної роботи, фіксувати волосся під час численних перукарських процедур: стрижка, фарбування, укладка. В арсеналі перукаря повинні бути шпильки, заколки, зажими, резинки.

платок

Процес фарбування

Майстер постійно працює з засобами, які потребують змішування, дозування, розведення. Для процедур фарбування та колорування знадобляться спеціальні ємності-чаші багаторазового застосування, вінчики та широкі щітки для замішування, шапочки, фольга.

Електроприлади

Звичайні перукарські ножиці замінити неможливо нічим. Проте допомогти зробити стрижку більш акуратною можуть додаткові прилади. Це тримери, що актуальні при роботі з чоловіками, хлопчиками. Для укладки потрібно обрати потужний фен із показником від 2200 Вт та вище. Також знадобиться плойка для завивки.

Читайте також