Головна Краса ТОП-3 прогресивні косметологічні процедури, які слід зробити восени

ТОП-3 прогресивні косметологічні процедури, які слід зробити восени

mamabook
91 Переглядів
родимка

родимкаСучасна косметологія володіє величезною кількістю методик, які здатні омолоджувати та дбати про естетику тіла. Аби залишатися на крок попереду та мати можливість призупинити час, варто слідкувати за б’юті-трендами. Чимало косметологічних послуг сьогодні досі популярні, але абсолютно неефективні. Довірити свою красу й молодість слід фаховим експертам у питаннях естетичної медицини. Прикладом прогресивної косметології є https://idermic.com.ua/. У цьому закладі не лише практикуються новітні методики, але й застосовуються виключно сучасні апарати.

Наш сайт підготував чекліст з 3 вдалих сезонних процедур.

Ферментна маска

маска

Примусова стимуляції регенеративних процесів у шкірі – запорука її постійного омолодження. Також постійне відновлення верхнього шару шкіри сприяє синтезу власного колагену. Забудьте про механічні салонні й домашні процедури, які лише травмують шкіру. Досить використовувати скраб і гоммаж. Революцію в питаннях омолодження шкіри створюють виключно  хімічні пілінги. А в поєднанні з ферментивними масками ви отримуєте миттєвий ліфтинг-ефект.

Ця процедура особливо актуальна восени – у період сезонного авітамінозу, який негативно впливає на стан шкірних покривів.

Як проходить процедура пілінгу ДМК в Idermic:

  • Глибоке очищення й пілінг за допомогою засобу на основі молочної, лимонної, яблучної, гліколевої кислот.
  • Нанесення першої маски для активації лімфи та системи капілярів.
  • Нанесення другої маски для підвищення тургору м’язів обличчя.
  • Нанесення ферментної маски на основі амінокислот. Інтенсивне насичення та мікроциркуляція шкіри.

Мезотерапія волосся

волосся

Традиційно мезотерапія є базовою процедурою для догляду за обличчям, зоною декольте. Проте сьогодні вона стає дедалі популярнішою й в трихології.

Мезотерапія є ін’єкційною косметологічною процедурою. За допомогою маленької голки робляться численні проколи по всій зоні росту волосся на голові. У шкіру вводяться біологічно активні компоненти – такий собі коктейль з пептидів, вітамінів, амінокислот.

Що дає мезотерапія волосся:

  • Нормалізацію шкіри голови.
  • Зупинку випадіння волосся.
  • Прискорений ріст волосся.
  • Захист від раннього посивіння.
  • Ефективне вирішення проблеми сухого, слабкого, тьмяного волосся.
  • Гарантоване вирішення проблеми себореї (лупи).

Мезотерапію дуже актуально проводити восени, аби відновити волосся після літнього відпочинку. Улітку наше волосся потерпає від багатьох агресивних факторів: сухість повітря, УФ-опромінення. Під час купання в морських чи океанічній воді сіль пересушує й послаблює структуру волосин. А якщо часто відпочивати в басейні, то його хлорована вода провокує інтоксикацію волосся й часте випадіння.

Плазмотерапія шкіри

плазмоліфтінг

Сьогодні плазмотерапія вважається однією з найпопулярніших процедур серед голлівудських зірок. Це унікальна антиейджинг-методика, для якої використовується власна плазма крові пацієнта. Проте кров попередньо проходить певні етапи підготовки та збагачується факторами росту. Коли покращена плазма вводиться в шкіру обличчя, то провокує ефективне омолодження, покращення стану шкіри, її тургору та еластичності. При цьому оновлення шкірного покриву відбувається на всіх шарах, а не лише в епідермісі.

Окрім помітного омолодження, плазмоліфтинг покращує властивості й функції шкіри. Нова плазма підвищує місцевий імунітет, тож шкіра обличчя стає менш вразливою до сонячних променів, швидше регенерується, покращується процес іннервації.

Читайте також