Головна Світ тата Тато й дочка: 6 цікавих ігор для спільного проведення часу

Тато й дочка: 6 цікавих ігор для спільного проведення часу

mamabook
661 Переглядів
тато

Більшість татусів в очікуванні первістка-сина. І коли народжується дівчинка, зовсім не знають, як проявляти свою батьківську турботу та любов. Перш за все, будьте із донькою якомога більше часу поруч. Наш сайт Mamabook підкаже 5 цікавих розваг, у які можуть гра батько й донька.

Ляльки

татоГрати у ляльки з дочкою – не соромно. Адже ви допомагаєте виховувати в дитині материнські інстинкти, турботу, відповідальність. Доки дівчинка бавиться з лялькою, візьміть на себе інші «клопоти»: готуйте вечерю в іграшковому посуді, прасуйте речі ляльки іграшковою праскою тощо. Допоможіть донці вирости чудовою господинею. І не слід перекладати цей обов’язок виключно на материнські плечі.

 

Кулінарія

татоЩе одна чудова ідея, яку можна перетворити на сімейну традицію. Раз на тиждень лише тато й донька можуть готувати десерти або й інші страви. Це приємно матусі, а також буде гарною навичкою і для чоловіка. В інтернеті безліч ідей простих, але оригінальних солодощів. Обирайте разом із донькою рецепт, закуповуйте спільно продукти та веселіться на кухні.

 

Домашній спорт

татоЧудова альтернатива вуличним активним іграм. Вигадайте спільний ритуал – щоранку 20 хвилин разом займайтеся із дочкою фізичною активністю. Обирайте на власний розсуд, що це може бути: йога, динамічна зарядка, вправи на турніку тощо. Тато зможе навчити доньку багатьом складним трюкам, адже вам легко підтримувати дитину в просторі. Допоможіть дівчинці тренувати витривалість у вправах «Берізка», стійці на голові.

 

Пазли

татоЩе одна корисна розвага для інтелектуального розвитку дитини. Перевага пазлів у різноманітності. Обирайте варіанти з величезною кількістю деталей, аби на збір зображення пішов не один сімейний вечір. І дитині, і татові корисно тренувати пам’ять, спостережливість, логіку, вміння всидіти тривалий час на одному місці. А головне – бажання довести непросту справу до кінця.

 

Розвиваючі ігри

татоТато значно краще, ніж мама, зможе пояснити прості принципи арифметики, продемонструвати властивості фігур. Проводьте із дитиною домашні досліди, грайте в настільні ігри, освоюйте шахи. У ваших руках інтелектуальний розвиток донечки.

 

Макіяж

татоЗвісно, не кожен татко погодиться, аби йому нанесли на обличчя тіні, рум’яна чи помаду. Але як іще дівчинці опановувати майстерність макіяжу? До того ж, це завжди так весело!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як виховувати дочку: 5 порад для татусів

Читайте також