Головна Релакс Синтезатор Teenage Engineering: переваги та характеристики

Синтезатор Teenage Engineering: переваги та характеристики

mamabook
9 Переглядів
арматурні навушники

арматурні навушники

Teenage Engineering – це відома компанія зі Швеції, яка спеціалізується на розробленні електроніки, музичного обладнання та аудіотехніки. Бренд було засновано в далекому 2005-му році. На ринку компанія завоювала свою популярність завдяки ходовому й базовому продукту – синтезатору ОР-1. Це портативний універсальний багатофункціональний прилад. Перше та найпопулярніше розроблення шведського бренду. ОР-1 вдало поєднує в свобі функції семплера та контролера. Подивитися інші моделі виробника та синтезатор teenage engineering https://playvinyl.com.ua/ru/studio/synthezatori/teenage-engineering ви можете на сайті інтернет-магазину Playvinyl.

Які особливості ОР-1?

У цьому приладі передбачені вбудовані синтезаторні модулі, 7 різних стереоефектів для оброблення звуку, а також декілька LFO. Таки набір допоможе дуже швидко вирішити поставлені задачі та знаходити дуже вдалий звук.

Синтезатор може працювати в якості міді контролера: у цьому режимі вам будуть доступні всі необхідні кнопки транспорту, двооктавна клавіатура, поворотні регулятори та звуковий модуль, яким можна керувати практично з будь-якого програмного забезпечення.

Вбудований 4-трековий касетний рекордер може записувати до 6 хвилин аудіо та відтворювати доріжки з різною швидкістю. У тому числі й у зворотному порядку, а за допомогою 4-канального мікшера з ефектами з ефектами еквалізації, компресії ви зможете звести ваш трек у режимі реального часу.

dj

Додаткові можливості:

  • вбудований семплер дозволяє записувати семпли через мікрофон або лінійний вихід;
  • через вбудоване FM радіо можна семплувати треки, що крутяться в прямому ефірі на радіостанціях;
  • наявність декількох вбудованих секвенсорів, які дають можливість працювати з патернами у режимі генерації випадкових послідовностей.

Цікаво, що компанія Teenage Engineering постійно розвивається та випускає оновлення. До приладів додаються нові ефекти. Тож на момент вашої купівлі синтезатору від Teenage Engineering можливості моделі вже можуть бути значно ширші та більш продвинуті.

Читайте також