Головна Релакс 5 порад, як вдало обрати дитячий самокат

5 порад, як вдало обрати дитячий самокат

mamabook
9 Переглядів
самокат

самокатСамокат – популярний та універсальний вид дитячого транспорту. Важко знайти більш корисну розвагу, яка так само могла б поєднувати фізичну активність дитини та можливість постійно перебувати на свіжому повітрі. Враховуючи різноманіття та багатофункціональність сучасних моделей, самокати вже давно перестали бути виключно літнім видом транспорту. Для мешканців великого міста це практично всесезонна розвага. Наш сайт підкаже, які потрібно враховувати нюанси, аби вибір транспорту для дитини був максимально вдалим. А подивитися, як виглядає та скільки коштує популярний та сучасний дитячий самокат Scooter, ви можете на сайті інтернет-магазину Stylus.

Порада 1. Кількість коліс

Не поспішайте пересаджувати малюка з триколісного на двоколісний транспорт. Це, звичайно, дає йому відчуття дорослішання. Проте дбайте в першу чергу про дитячу безпеку. І до 10 років в пріоритеті вибір самокату з трьома колесами. Цей транспорт стійкий, дає відчуття повної свободи дій та впевненості в своїх рухах. А зовсім маленькі дітки починають вчитися кататися на самокат з чотирма колесами.

Порада 2. Телескопічна ручка

Такий собі самокат-трансформер, у якому можна скласти ручку. Цей дитячий самокат оптимально підходить для прогулянок на далеку відстань. Якщо дитина втомилася, то може самостійно нести транспорт у складеному вигляді. Очевидна перевага – таку модель легко возити в автомобілі та брати на природу, на дачу, до бабусі з дідусем.

Порада 3. Моделі для дошкільнят

Ваш малюк поки що ходить до дитячого садочка? Мікросамокати будуть вдалим видом транспорту, аби дістатися з садочка додому та назад. Вам не доведеться тягнути дитину за руку, поспішати або нести малюка всю дорогу. Особливість таких самокатів – у маленькій платформі та короткому кермі.

самокат

Порада 4. Матеріал виготовлення

У цьому випадку вибір повинен бути суто раціональним. Пластикові платформи менш надійні, не дуже добре витримують деформації, здатні дати тріщину. Проте їхня перевага – це доступна вартість. Вибирати таку модель доречно для дітей 3-8 років. Вони швидко ростуть і, як показує практика, не встигають зламати самокат.

Але для дітей більш старшого віку, які регулярно катаються, підійде якісний трансфорт із металевою платформою. Оптимально обирати таку модель для із вагою від 45 кг та більше.

Порада 5. Ергономічніть ручки

Саме ручка самоката визначає, наскільки безпечно дитині кататися. Адже малюк повинен завжди чітко тримати управління в своїх руках. Тому ручка повинна бути неслизькою, приємною на дотик. Приміром, восени металевий корпус буде дуже холодним – і дитина буде неміцно затискати ручку. Але якщо на ній встановлені гумові накладки, то керувати таким транспортом комфортно за будь-якої погоди.

Читайте також