Головна Світ мами Стільниці для кухні: експлуатаційні переваги кварцу

Стільниці для кухні: експлуатаційні переваги кварцу

mamabook
6 Переглядів
кухня

кухня

Кварц – це сучасний матеріал, який використовується в будівельній сфері, а також в процесі виготовлення меблевих предметів. Він має багато позитивних характеристик: довгий час служби, надійність, екологічна чистота, незначна вага. Серед власників житлових будинків чи квартир підвищеним попитом користуються стільниці з кварцу, які доречно встановлювати в приміщенні кухні.

Особливості стільниць з кварцу

В склад синтетичного каменю входять пісок, крихти природного кварцу, барвникові компоненти, поліефірні смоли, що виконують функції зв’язування. Виготовлення матеріалу проходить у спеціальних камерах, де створені умови вакууму і підвищеної температури. Кінцевий продукт представляє собою абсолютно безпечний в екологічному відношенні композит. Він містить біля 96 % кварцу, який видобувають:

  • в Росії,
  • Індії,
  • Туреччині.

Стільниці з синтетичного каменю почали виготовляти в 1963 році, завдяки роботі італійського інженера Марчелло Тончеллі, який першим одержав зразки кварциту. Спочатку в якості основної сировини використовувались шматочки мармуру. А вже починаючи з 80-х років минулого сторіччя в процесі виробництва штучного матеріалу стали добавляти кварц. Готова продукція за своїми експлуатаційними властивостями значно переважає характеристики натурального граніту. Зараз кожен бажаючий зможе купити стільницю без значних грошових затрат.

кухня

Переваги кварцевої кухонної стільниці

Придбання стільниці для кухні, виконаної з кварцевогокамня, має багато суттєвих переваг:

  • підвищений рівень міцності;
  • стійкість до виникнення тріщин та сколів;
  • здатність витримувати значні механічні навантаження;
  • естетичність зовнішнього вигляду;
  • рівномірність структури завдяки використанню технології вібропресування.

Стільниці з кварцевого агломерату здатні чудово поєднуватись з любими стилями інтер’єру. Вони зберігають свої експлуатаційні характеристики навіть при активному сонячному випромінюванні чи при різкій зміні температурного режиму.

Синтетичний камінь може витримувати до + 280 градусів за Цельсієм. Він володіє чудовими водовідштовхуючими характеристиками. З поверхні стільниці легко видаляються різноманітні забруднення. Кварцевий матеріал не сприяє розмноженню грибів чи плісняви. Він не виділяє неприємного запаху. Стільниці виготовляються з різноманітними формами та кольоровими відтінками.

Читайте також