Головна Світ мами Срібні прикраси: як обрати ювелірні вироби зі срібла та їхні переваги

Срібні прикраси: як обрати ювелірні вироби зі срібла та їхні переваги

mamabook
274 Переглядів
прикраси

прикраси

Обираючи подарунок зі срібла, можна приємно здивувати будь-яку людину. Срібні прикраси будуть доречними незалежно від події, адже срібло додає стильний штрих будь-якому образу. Це універсальний метал, який може гарно поєднуватися з іншими. Придбати гарну срібну прикрасу за помірну ціну – це велика перевага, адже ви купуєте щось красиве за дуже привабливою ціною. Інтернет-магазин виробів зі срібла Silverway.com.ua пропонує найкращі прикраси на подарунок, або для себе по кращим цінам.

Переваги срібних прикрас

Основні переваги – це довговічність (срібло міцніше того ж золота), практичність, цінність та доступність (коштують відносно недорого). При правильному догляді срібні вироби можуть прослужити вам все життя. Прикраси, виготовлені з дешевого нікелю, латуні чи інших неблагородних металів можуть завдати шкоди вашій шкірі. Натомість срібні ювелірні вироби не містять металевих добавок, які можуть викликати алергічну реакцію.

Проби срібла – якій пробі надати перевагу?

При придбанні срібних прикрас – треба звернути увагу на їх пробу. Срібло має різні властивості та довговічність в залежності від обраної проби.

прикраси

925 проба

Це стандарт срібних ювелірних виробів на більшості світових ринках, в тому числі і в Україні. Це сплав, в якому 92,5% срібла. Срібло цієї проби, іменоване також стерлінговим, найбільш поширене в виробництві ювелірних виробів.

960 проба

Вона також вважається високоякісною і застосовується для ювелірної продукції. Такі прикраси вимагають найтоншої художньої роботи. Мінус в тому, що готові вироби легко подряпати і пошкодити.

800 проба

Підходить для виготовлення столового приладдя. Це сплав, для якого характерні хороші ливарні властивості. Однак таке срібло схильне до швидкого окислення і містить багато міді. Тому його не використовують для виготовлення ювелірних виробів.

830 проба

Срібло 830 проби є більш придатним для виготовлення прикрас. Вони коштують дешевше, але і властивості залишають бажати кращого (швидке окислення).

875 проба

Також містить занадто багато міді. Хоча таке срібло не має характерного жовтого відтінку, воно з часом втрачає свою красу і майже не піддається механічній обробці.

750 проба

Сплави 750 проби і нижче вважаються низькосортний. З них виготовляють предмети для побутових потреб – посуд, підсвічники, сервірувальні предмети.

колье

На що потрібно звертати увагу при виборі срібних прикрас на подарунок?

Купити срібло можна в будь-якому ювелірному магазині. Якщо у вас немає такої можливості, або асортимент не дуже великий, тоді інтернет магазин ювелірних виробів зі срібла вам в цьому допоможе. Ви можете порівняти ціни, знайти пропозиції на будь-який бюджет та смак, однак пам’ятайте, що вартість залежить від якості.

При виборі прикрас потрібно враховувати наступні критерії:

  • Особисті вподобання. Можна ненав’язливо з’ясувати, які види прикрас носить людина. Наприклад, не всі мають проколоті вуха, і сережки, навіть оригінальні і красиві, будуть недоречні;

  • Розмір прикраси. Цей параметр особливо актуальний при виборі персня. Якщо передбачається сюрприз, то варто непомітно виміряти наявні у дівчини або хлопця ювелірні вироби (діаметр або окружність). Можна ще підібрати перстень з можливістю регулювання;

  • Стиль оформлення. Ювелірні вироби представлені в різному оформленні: мінімалізм, флористика, геометрія. В цьому випадку ви орієнтуєтесь на свій смак або спостерігаєте за уподобаннями людини, якій обираєте подарунок.

Читайте також