Головна Здоров'я Спеція довголіття: чим корисна кориця

Спеція довголіття: чим корисна кориця

mamabook
69 Переглядів
какао

какао

У переліку продуктів для антиейджингу кориця посідає своє достойне місце. Адже доведено, що вона дійсно продовжує життя та ефективно знижує рівень розвитку захворювання серця й мозку. Натуропати називають корицю природними ліками, бо вона корисна навіть для діабетиків.

Кориця для серця

Спеція допомагає знизити рівень шкідливого холестерину та тригліцеридів. У той час як рівень корисного холестерину залишається в нормі. Вживати корицю корисно людям із високим артеріальним тиском.

Користь для мозку

Спеція захищає мозок від дегенеративних вікових процесів, включаючи хворобу Альцгеймера. Дослідження, проведене американськими вченими, продемонструвало: водний екстракт цейлонської кориці захищає від утворення тау-білку та волокон у мозку, які запускають розвиток деменції. Ця унікальна властивість спеції можлива завдяки вмісту коричного альдегіду.

Знижує цукор у крові

Кориця – один із найефективніших продуктів у раціоні пацієнтів із діабетом 2 типу. Було доведено, що щоденне вживання 3-6 г кориці знижує рівень глюкози, тригліцеридів, холестерину у діабетиків після 40 днів прийому спеції. Також щоденне вживання кориці підвищує чутливість до інсуліну.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як знизити тиск без ліків

Читайте також