Головна Релакс Скільки лохини можна їсти в день і чи можна її дітям?

Скільки лохини можна їсти в день і чи можна її дітям?

mamabook
268 Переглядів
Лохина

ЛохинаЛохина стала однією з найпопулярніших ягід серед українців. Її близька родичка – чорниця. Проте вона доступна не кожному, а сезон лісової ягоди триває всього 2 тижні. У той час як лохина з’являється в липні. А пізні сорти дають урожай навіть у вересні. Наш сайт Mamabook розповість, скільки лохини на день можна їсти.

Яка денна норма вживання лохини

Як і більшість видів ягід, лохину можна їсти щодня. І оптимальною порцією вважається 150-200 г.

Чим можна лохину дітям?

Важливо бути впевненим, що ягода вирощувалася органічним методом. У продукції повинні бути відповідні сертифікати якості. За таких умов ягоди безпечні та корисні для дітей – лохину їм можна давати з 3 років.

Чим корисна лохина

  1. Антиоксидант. Ягода багата такими антиоксидантами, як вітаміни C та E, бета-каротин, лутеїн і зеаксантин. Антиоксиданти допомагають боротися з окислювальним стресом, захищають клітини від пошкоджень.
  2. Підтримка зору. Лохина містить каротиноїди, які сприяють здоров’ю очей, зокрема захищають від шкідливого впливу ультрафіолету, знижують ризик розвитку таких захворювань, таких як дегенеративна хвороба сітківки, катаракта.
  3. Підтримка нервової системи. Вітамін К і антоксантини підтримувають когнітивні функції, знімають відчуття тривоги.
  4. Серцево-судинне здоров’я. Антоціанини, які надають лохині характерний фіолетовий колір, знижують “поганий” холестерин та підтримують здоров’я серця, судин.
  5. Зменшення запалення. Деякі дослідження показують, що споживання лохини допомагає знизити рівень запалення в організмі.
  6. Підтримка імунної системи. Вітамін C і інші поживні речовини в ягоді сприяють зміцненню імунної системи, допомагаючи організму боротися з інфекціями та хворобами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скільки яблук можна їсти в день?

плашка

Читайте також