Головна Здоров'я Скільки яблук можна їсти в день?

Скільки яблук можна їсти в день?

mamabook
87 Переглядів
яблука

яблукаУ користі яблук не варто й сумніватися. Проте кожен продукт харчування цінний лише тоді, коли вживається в обмеженій кількості. Сидіти на яблучних дієтах шкідливо, адже постійне споживання фруктів провокує стрибки цукру в крові. Наш сайт Mamabook розповість, скільки яблук можна безпечно вживати щодня.

Скільки їсти фруктів та яблук кожен день?

Кількість яблук, які можна їсти в день, залежить від багатьох факторів: стать і вік, рівень фізичної активності та загальний стан здоров’я. Зазвичай рекомендується їсти щонайменше 2-3 порції фруктів на день, а порція яблук може становити 1 середнє яблуко або 2 менших яблука.

Користь яблук

Яблука містять багато вітамінів, мінералів та антиоксидантів, які корисні для здоров’я. Однак, якщо ви маєте якісь особливі медичні стани, такі як цукровий діабет, то можливо, що вам слід обмежити споживання фруктів, включаючи яблука. Рекомендації щодо кількості яблук, які можна їсти в день, краще уточнювати у свого лікаря або дієтолога.

Кому не можна їсти яблука?

Більшість сучасних сортів яблук надмірно солодків. Ці фрукти протипоказані людям із цукровим діабетом та інсулінорезистентністю. Також яблука не можна їсти як перекуси. Вони, як і будь-які інші фрукти, можуть лише доповнювати основний прийом їжі. Аби не провокувати різкі стрибки цукру в крові, рекомендується вживати яблука та інші фрукти після обіду. І не їсти їх вранці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи можна їсти яблучні кісточки?

плашка

Читайте також