Головна Релакс Що подарувати на День матері

Що подарувати на День матері

mamabook
411 Переглядів

8 марта, цветы, подаркиКожну другу неділю травня в Україні святкується День матері. Чудове свято, коли ви можете висловити слова любові, вдячності своїй мамі. І вручити символічний корисний подарунок.

Що можна підібрати на День матері? Поради дає наш сайт Mamabook 

Чайні набори
Чайні набори – завжди корисний, душевний подарунок. Символізує домашній затишок. Підберіть гарний, великий набір із якісного чаю. Це можуть бути чаї різних видів – зелений, чорний, каркаде, трав’яний. Якщо мама обожнює каву, то підберіть до набору й пачечку улюбленого напою. Щоб набір виглядав особливо ефективним, додайте невеликий десерт та привітальну листівку.

Подарункова кружка
Дуже вдалий, корисний подаруночок для мами. Особливо, якщо на чашці нанесений пам’ятний напис, побажання для мами. Таким подарунком можна користуватися не один рік, а вручити його можна мамі будь-якого віку.

Чашки для рідних (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Чашки для рідних (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Аксесуари для кухні
Важко знайти маму, яка не любить готувати та багато часу проводити на кухні. Адже це територія мами! Тому подаруйте мамі корисний кухонний аксесуар. Наприклад, кухонний фартух, прихватки.

Б’юті-набір
Підберіть мамі на подарунок декоративну косметику або косметику для догляду. Якщо ви не знаєте, якими брендами мамі надає перевагу, то можна подарувати універсальний набір: косметика для сауни та душу, сонцезахисні засоби, крем для тіла + для рук.

Оригинальные подарочные подушки (Интернет-магазин Tovarik.com.ua)

Оригінальні подарункові подушки (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Модні аксесуари
Мамі обов’язково сподобається подарунок у вигляді практичного, зручного аксесуара – косметичка, сумочка, гаманець. Підберіть подарунок, враховуючи уподобання мами, наприклад, у кольоровій гамі.

Подарунковий сертифікат
Універсальний варіант презента. Підібрати сертифікат на певну суму можна в салон краси, на курси масажу, в магазин косметики, білизни.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вірші-привітання до Дня матері

кошелек, товар, гаманець

Аксесуари на подарунок (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)


Украинский сайт для родителей и детей Mamabook.com.ua.
Копирование материалов разрешено только с открытой ссылкой на наш портал!

Читайте також