Головна Школярі Що подарувати дитині на свято 1 Вересня

Що подарувати дитині на свято 1 Вересня

mamabook
178 Переглядів

ребенок читаетПерший раз – в перший клас? Такая подія в житті малюка буває лише один раз. Тож першокласнику варто вручити якийсь подарунок, аби заохотити до навчання та створити приємні спогади про перший день в школі. Подарунки можна вручати на ваш росзуд – від символічного до цінних, корисних для дитини.

Мобільний телефон
“Ти вже дорослий, і зможеш по будь-яких питань зателефонувати нам (батькам). У тебе з’явиться багато нових друзів, з якими ти зможеш спілкуватися телефоном навіть поза школою. Тільки пам’ятай, що дуже негарно заважати вчителю та іншим учням, тому під час уроку звук обов’язково потрібно відключати”.

Не найдешевший – дитина буде відчувати себе обмеженою, а це продовжить процес адаптації. Не найдорожчий – приверне увагу старшокласників, які не завжди бувають розсудливі. Поясніть дитині, що телефон – НЕ статусна річ, а засіб зв’язку. Навчіть користуватися, разом внесіть необхідні номери в список контактів, розподіліть кнопки швидких викликів. Якщо у малюка вже є телефон, подарунком майбутньому першокласнику може стати чохол з улюбленим героєм або малюнок на корпусі (фотодрук під замовлення).

Годинники
Наручний або будильник – ці годинники порадують малюка, адже тільки дорослі люди самі стежать за часом. Потихеньку малюк буде вчитися вставати по будильнику, відміряти проміжки уроків і змін. Звичайно, щоб годинник був подарунком, вибрати треба цікаву модель, а не банальний циферблат зі стрілками.

Глобус
З назвами держав, з чіткими межами, великий і зрозумілий. Або політичну карту, з назвами великих міст. “Твій новий друг Дмитрик приїхав з Білорусі? Ходімо, покажу, де знаходиться ця країна”. Можна влаштовувати уявні екскурсії, як відпочинок під час виконання домашнього завдання: розкажіть кілька цікавих дитині фактів про ту чи іншу країну, відзначте вивчену місцевість прапорцем. Карта або глобус – дуже символічні подарунки для першокласників, адже школа – новий, ще невивчений світ. До того часу, коли шкільну програму доповнить курс географії, малюк буде непогано орієнтуватися, а це зміцнить його самооцінку.

Дитячі навчальні ігри, головоломки, посібники, журнали
Щось цікаве, барвисте, просте і доступне за віком. Якщо дитина розвинена творчо, обов’язково заохочуйте її захоплення. Заняття улюбленою справою відмінно розслаблює, знімаючи психологічне напруження (а в перший рік емоційні навантаження неминучі, навіть якщо дитина ладнає з однолітками і добре вчиться). Захоплююча книга як варіант, а от у подарунок першокласнику купувати дорослі енциклопедії не варто. Так, вони більш інформативні, можуть допомогти в навчанні, але навряд чи привернуть увагу вчорашнього вихованця дитсадку. А тоді який же це подарунок?

эрудит, игра, ерудит, настільні ігри, гра, товар

Настільні ігри українською мовою (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Косметичка з “коштовностями”
Маленькій принцесі, яка з дитинства хоче бути такою ж красивою, як мама – оберемок стрічок і бантів, шпильки і затиски для волосся, кілька пар сережок, гумки для кісок і хвостиків, обідки, дитячу косметику. З точки зору виховного процесу робити такі подарунки майбутнім першокласникам здається не найкращою ідеєю. Але в процесі становлення особистості зовнішній вигляд, особливо для дівчаток, відіграє найважливішу роль. Стиль прикрас – шкільний, стриманий, але модний і сучасний. Поясніть дитині, що школярка повинна бути не просто красивою, але охайною і зібраною.

Власне робоче місце
Стіл для виконання домашніх завдань, ергономічний дитячий стілець, настільна лампа, полички-шухлядки для зошитів, підручників та канцелярія. Звичайно, дитина може робити уроки за кухонним столом або комп’ютерним столом батьків. Але власний куточок плюс можливість організувати простір по своєму смаку – це визнання дорослішання малюка, довіра до нього, прояв поваги як до повноцінного члена родини. А такому ставленню хочеться відповідати, що дисциплінує і налаштовує на потрібний лад.

Подарунок-враження
Нематеріальним презентом може стати відпочинок в зоопарку, аквапарку або в парку атракціонів, похід з ночівлею, свято в кафетерії, сеанс в 5D кінотеатрі. Велика спокуса зводити дитину в музей або відправитися на екскурсію, але пам’ятайте про головне завдання – порадувати малюка. Навчання йому ще належить, відпочиньте всією сім’єю перед стартом! Звичайно, якщо дитина обожнює динозаврів, танки або всякі камінчики, можна і в тематичний музей.

зошити, товарНа фото: Якісна шкільна канцелярія (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Читайте також