Головна Світ мами Що подарувати батькові на ювілей

Що подарувати батькові на ювілей

mamabook
265 Переглядів

подарок в коробкеЯкщо у вашого батька “кругла” дата або він відмічає поважну дату (50, 55, 60 років…), то варто замислитись про оригінальний подарунок на День народження. Такий презент, який не тільки запам’ятається надовго, але й буде обраний від щирого серця – емоційний та пам’ятний. Поради з вибору дає інтернет-магазин Tovarik.com.ua

Ідея 1. Портрет батька
Якщо ваш тато вже досяг певного соціального статусу, то йому можна вручити власний портрет. Такий подарунок бездоганно впишеться в робочий кабінет або спальню батьків. Якщо портрет став справжнім сюрпризом для іменинника, то не обов’язково налювати з натури. Сьогодні чимало художників малюють зображення по фотографіям. Підберіть вдалий знімок тата – і замовте виготовлення портрету.

Ідея 2. Родослівне дерево сім’ї
Коли чоловік досяг певного віку, хочеться розуміти, який слід у житті ти залишиш після себе. Для багатьох чоловіків головна гордість – це діти, онуки. Сьогодні можна замовити збір родословної будь-якої людини. Експерти дізнаються, з якого роду походить ваш тато, хто були його пращурі. Генеалогічне дерево також гарно оформлюють у вигляді оригінальних дизайнерських рішень – як дерево з фотографіями, у вигляді таблички, плакату, настінного календаря. Тому ваш подарунок буде не лише значимим, але й гарним.

Ідея 3. Хвалебний подарунок
Подумайте, що можна вибрати для батька, аби підкреслити його чесноти, найкращі риси характеру. Та й взагалі – дати вам можливість назвати його найкращим батьком. Це може бути зовсім недорогий, проте оригінальний та значимий подарунок. Наприклад, сувенірна ручка з написом «Найкращий тато». Вашому батькові будуть дуже приємні такі слова, а подарунок – корисна канцелярія, яка завжди буде у нього під рукою.

Ідея 4. Сімейна фотозйомка
У багатьох людей, особливо дорослого віку, знайдеться сотня чорно-білих знімків з часів їхньої молодості. Але потім в сімейному альбомі чомусь дуже порожньо. З’являються діти – і молоді батьки фотографують виключно їх, забуваючи про власні пам’ятні моменти. Замовте для своєї сім’ї спільну студійну зйомку у професійного фотографа. Результати можна оформити в гарний дизайнерський фотобук.

Ідея 5. Хобі
Всі наші татусі – трошки рибаки, спортсмени, фанати футболу…У вашого батька обов’язково знайдеться якесь захоплення. Можливо, хобі, яке він закинув багато років тому. Ви можете відродити ці приємні спогади. Наприклад, купити дорогий спінінг, квитки на очікуваний футбольний матч або навіть туристичну палатку.

ручка папаНа фото: ручка з написом “Найкращий тато” – Інтернет-магазин Tovarik.com.ua

Читайте також