Головна Малюки Шезлонги-гойдалки – безпека та комфорт малюка

Шезлонги-гойдалки – безпека та комфорт малюка

mamabook
72 Переглядів

Ергономічні шезлонги вважаються базовим дитячим товаром. Використовувати гойдалки можна з перших днів народження малюка, дбаючи про його комфортний відпочинок і безпечне перебування в кріслі без нагляду батьків. Численні дослідження довели, що тривале перебування дитини поруч із мамою створює тісний емоційний зв’язок, формує рівень довіри та спокій для дитинки. Це чудова профілактика ранніх неврозів, порушень сну та надмірного нервового збудження. Не варто залишати малюка надовго в ліжечку – ви завжди можете організувати для нього чудове спальне місце в будь-якій зоні дому.

На сайті https://ezyy.com.ua/dytiachi-shezlonh-kachalky/ представлений великий вибір якісних шезлонгів-гойдалок для немовлят. Дізнайтеся по особливості їхнього використання та очевидну користь такої покупки.

Імітація погойдування

З покоління в покоління матусі колихають своїх діток, аби приспати чи заспокоїти. Повільні одноманітні рухи доводиться виконувати чимало разів протягом доби. Аби матуся не втомлювалася, на допомогу приходить сучасне рішення. Це ергономічні шезлонги-гойдалки.

Чому варто використовувати їх для колихання:

  • імітація природного погойдування;
  • безпечна амплітуда руху;
  • надійна фіксація малюка в гойдалці;
  • анатомічна правильна підтримка дитячого тіла;
  • шезлонги підходять для немовлят та діток у середньому до 13 кг ваги.

Додаткові навички

Рух – важливий процес у психо-фізичному розвитку дитини. Доки малюк не здатен бігати сам, йому потрібен щоденний рух для розвитку ранньої моторики. Також дитинка не обов’язково повинна спати, доки перебуває в шезлонзі-гойдалці. Якщо малюк в активному стані, то постійне погойдування допомагає розвивати перші навички балансу тіла, координації в просторі.

шезлонг

Безпечно та корисно!

Ергономічні шезлонги відомого бренду SBT group розроблені із урахуванням усіх анатомічних особливостей дитячого тіла в ранньому віці. Гойдалки не лише зручні, але й гарантують стабільність положення, гарну фіксацію, підтримку поки що слабкого шийного відділу хребта. Голівка має додаткову опору, отже, у малюка не буде підвищеного м’язового тонусу та дискомфорту в тілі. А головне – це профілактика розвитку порушень дитячого опорно-рухового апарату.

Інші плюси

Шезлонги – це багатофункціональні дитячі товари. Малюк може спати та відпочивати в гойдалці, бавитися. Оскільки шезлонг має компактні розміри та легко складається, то його зручно брати із собою на відпочинок. Поставити його можна в саду, у лісі, використовувати в готелі та на пляжі.

Читайте також