Головна Релакс Що таке сток і де придбати якісні речі з Канади

Що таке сток і де придбати якісні речі з Канади

mamabook
100 Переглядів
Nike Dunk

Nike DunkСтоковий одяг та взуття – один з найуспішніших бізнес-напрямків. Сток приваблює масового покупця своєю доступністю, відмінною якістю та можливістю носити справжні оригінальні фірмові речі. А не китайські підробки, якими завалений наш ринок. Особливо великим попитом серед українських покупців користується жіноче стокове взуття та одяг, речі для чоловіків від канадських брендів. Замовити сток оптом ви можете на сайті Yalastock.com. Ми ж роз’яснимо, що таке «сток» і чому ці речі такі доступні в ціні.

Що означає сток із Канади

Навіть самі підприємці не до кінця розуміють, що насправді означає «сток». Відомі світові бренди готують нові колекції одягу, взуття та аксесуарів до кожного нового сезону. На практиці неможливо реалізувати весь товар стовідсотково.

Але для великих компаній непрестижно в новому сезоні пропонувати покупцям речі з минулих колекцій. А зберігати залишки на складах – нерентабельно. Тому нерозпроданий товар відправляється на сток. Це брендові речі, які коштують майже по собівартості. Для багатьох покупців – це можливість носити фірмові речі з Канади за прийнятною ціною, а для підприємців – джерело постійного заробітку й можливість привабити нових клієнтів.

куртка

Переваги продажу стокового одягу:

  • Можливість розширити асортимент інтернет-магазину чи точки продажу.
  • Різноманітність товару – це одяг і взуття для дітей, жінок, чоловіків.
  • Гарантія оригінальних фірмових речей.
  • Продає товару відомих брендів, яким довіряють покупці.
  • Низькі потові ціни дозволяють виставляти прийнятну цін для покупців.

Оптовий сток із Канади

Канадські речі завжди відрізняються оригінальним дизайном, бездоганною якістю та високою ціною. Але лише за умови, коли йдеться про купівлю безпосередньо в офіційних фірмових магазинах. Чимало українців у пошуках стильного та якісного одягу навіть намагаються самостійно замовляти товари з іншого континенту. Хоча для них це завжди високі ризики при покупці, не всі мають можливість розплачуватися картою з доларовим рахунком, а головна незручність – це тривалість очікування посилки з Канади.

Air Force

Виробники цієї країни зазвичай створюють товари преміум-класу. Більшість речей відрізняється ультрамодним дизайном. Також є бренди, що орієнтовані виключно на підліткову чи молодіжну моду.

На представлений великий вибір жіночого та чоловічого стокового одягу, взуття різної сезонності Yalastock.com. Всі товари завжди в наявності. Також ви можете відслідковувати інформацію про надходження нових брендових речей. Це дозволяє заздалегідь наповнювати онлайн-каталоги магазинів, планувати різні акції й дати розпродажу.

Читайте також