Головна Релакс Мінітрактор – якісна та надійна техніка для сучасних фермерів

Мінітрактор – якісна та надійна техніка для сучасних фермерів

mamabook
61 Переглядів
морква

морква

Сільське господарство залишається одним із головних напрямків діяльності в Україні. Воно розвивається як в державних масштабах, так і на рівні численних дрібних господарств. Адже ми живемо в період справжньої моди на здоровий спосіб життя. А це значить, що органічні овочі, фрукти, злаки, зелень набувають все більше попиту. І сучасні аграрії шукають малогабаритну, проте ефективну й довговічну техніку для роботи в полі, на плантаціях, городах. Одним із таких надійних помічників стане мінітрактор Jinma – прогресивна техніка, що відповідає світовим стандартам.

У чому переваги мінітракторів

Їхня потужність та об’єми робіт, які можна виконати, не поступаються рівню старих важких машин. Тепер саме мінімоделі посіли лідируючі позиції на ринку сільськогосподарської техніки.

Чому варто обрати саме мінітрактор:

  • Маневрені машини.
  • Зручні габарити.
  • Продумані й лаконічні конструкції.
  • Очевидна економія на пальному.
  • Легкі в експлуатації та догляді.
  • Більше адаптовані до проведення огляду, обслуговування, ремонту.
  • Універсальність – застосовувати можна на приватних ділянках, городі, садах, великих фермах.
  • Бюджетна вартість.

трактор

Ще одна важлива перевага мінітракторів, про яку слід згадати окремо, – це невелика вага машини. Завдяки цьому відбувається незначна усадку грунтів, що полегшує в подальшому роботи з розпушування та обробітку землі. Великі масивні трактори, навпаки, сильно затрамбовували грунт. Це впливало негативно на його родючість.

Варто не забувати, що це техніка нового покоління, яка рідко виходить з ладу. І на нові трактори тривала гарантія з обслуговування та ремонту.

Для яких робіт підходять мінітрактори

Для всіх сільськогосподарських робіт, як до появи нової техніки фермери виконували на старих габаритних моделях. І навіть більше! Вперше саме завдяки компактним розмірам з’явилася можливість працювати трактором навіть у саду, а не лише в полі.

Тракторці Jinma дуже маневрені, отже, здатні легко оминати дерева, не пошкоджують кореневу систему. Вони можуть бути задіяні в оброблені садової землі та процесі збору урожаю.

Читайте також