Головна Релакс Що таке формотримачі для взуття

Що таке формотримачі для взуття

mamabook
7 Переглядів
броги

брогиЯкісне брендове взуття коштує дорого, і це повністю виправдовується його якістю, зручністю та стильним дизайном. Кожен, хто робить таку покупку, звичайно розраховує на те, що обрана пара прослужить не один сезон. Але це можливе лише в тому випадку, якщо взуттю буде забезпечено необхідний догляд та правильні умови зберігання. Дуже часто після того, як туфлі або кросівки пролежать у шафі кілька місяців, їхній вигляд суттєво погіршується. Одна з найпоширеніших проблем – деформація верху через розміщення на полицях без коробки та у тісному сусідстві з іншим взуттям. Щоб цього не відбувалося, зберігати чоловічі туфлі варто з формотримачами. У нашій статті ми розповімо, що це таке і як їх використовувати.

Види формотримавачів

Формотримач – це спеціальна приспособа, яка береже чоловічі туфлі від деформації. Вона має вигляд продовгуватих колодок, які вставляються всередину взуття та підтримують його правильну форму. Користуватися формотримачем варто не лише під час сезонного зберігання взуття. Справа в тому, що кожен день нога в туфлях потіє, через що матеріал верху трохи розм’якшується. Коли ми знімаємо взуття, воно починає висихати. Якщо ви вирішуєте купити туфлі з натуральної шкіри, нубуку, замші, то пам’ятайте, що у процесі висихання вони схильні до деформації. Щоб цього не відбувалося, краще встановлювати у ці вироби формотримачі.

формотримачі для взуття

Розрізняють кілька видів цих виробів:

  1. Пластикові. Ці моделі найбюджетніші і найпростіші. Вони є витягнутими пластиковими болванками, форма яких нагадує стопу. Вони заповнюють собою внутрішній простір взуття таза рахунок цього зберігають його форму.
  2. Поролонові. Такі пристрої також коштують недорого і дуже прості у використанні. Вони компактні та легкі, тому їх зручно брати із собою у поїздку чи подорож. Крім підтримки форми, вони також вбирають у себе вологу, тому роблять просушування взуття більш швидким та ефективним.
  3. Дерев’яні. Ці вироби найчастіше складаються із двох дерев’яних частин, з’єднаних між собою телескопічним елементом. Їх можна регулювати за довжиною, і це робить їх використання ще ефективнішим. Такі формотримачі коштують дорожче, зате вони довговічні та екологічні.

Застосування якісних формоутримувачів має таке ж велике значення, як і регулярне використання доглядової косметики для взуття. Якщо зберігати взуття правильно, тоді воно на довгі роки збереже привабливий зовнішній вигляд.

Читайте також