Головна Релакс Найкращі бездротові навушники у 2022 році

Найкращі бездротові навушники у 2022 році

mamabook
6 Переглядів
Sony WH-1000XM4

біг

Повнорозмірні навушники – наразі одні з найпопулярніших навушників на ринку. Завдяки винятковій якості звуку та можливості користувачів отримати пасивне шумопоглинання за досить невеликі кошти більшість обирає саме цей тип навушників.

Повнорозмірні навушники використовуються як у студійному записі, так і для прослуховування музичних творів. Вони універсальні й саме тому особливо цікавлять користувачів. Деякі бездротові повнорозмірні навушники навіть можна використовувати під час занять спортом що робить їх ну дуже зручним гаджетом на всі випадки життя.

Через популярність повнорозмірних навушників з кожним роком все більше користувачів стикаються з проблемами вибору. Кожні 3 місяці у каталогах інтернет-магазинів з’являються десятки нових моделей, але як вибрати найкращі? Ми можемо вам у цьому допомогти скориставшись інформацією від niknews.mk.ua!

Bose Noise Cancelling Headphones 700

Кращі з найкращих: топ повнорозмірних бездротових навушників

Ми вже розібралися з тим що повнорозмірні навушники це круто. Завдяки своїм розмірам вони можуть вмістити досить великі драйвери, а місця для розташування новітніх чіпів більше ніж треба. Цим корисним простором охоче користуються виробники навушників і нашпиговують свої новинки власними розробками у сфері звуку.

Обрати найкращі повнорозмірні навушники виявилося досить складно. Річ у тому що більшість виробників вже давно перейшли на свої власні технології та розробки. Більшість популярних моделей мають свої власні додатки у яких користувачі можуть налаштувати бездротові навушники так, як їм заманеться.

Не дивлячись на всі складнощі ми все ж таки змогли знайти найкращі серед кращих моделей бездротових повнорозмірних навушників і їх перелік виглядає так:

  • JBL E55BT

Легенда світу звуку не змінює собі та створює нові моделі якісних бездротових навушників. Компанія JBL змогла досить швидко зайняти свою нішу як у світі портативних колонок, так і у світі навушників. З огляду на цю модель ми можемо впевнено сказати — вона не планує здавати свої позиції.

  • Sony WH-1000XM3

Ця модель стала культовою серед поціновувачів якісного звуку. Завдяки використанню якісної електроніки та фірмовій прискіпливості компанії Sony вдалося створити самородок, яким охоче користуються мільйон слухачів по всьому світу.

Sony WH-1000XM4

  • Sennheiser HD 4.50 BTNC

Фірмова німецька якість — це все що варто знати плануючи придбати навушники від компанії Sennheiser. Ця компанія вже давно лідер ринку навушників, тож обравши її продукцію можна отримати максиму з можливого.

Як ви бачите усі наші фіналісти це продукти від мастодонтів сфери створення навушників і саме тому обравши одну з перелічених моделей ви точно не пошкодуєте. Компанія JBL, як власне Sony і Sennheiser ніколи не економили на своїх фанатах, тож обираючи навушники цих брендів можна розраховувати на виключно якісні матеріали й чудову якість звуку.

Є звісно один невеликий нюанс – вартість цих навушників важко назвати доступною. Саме тому, якщо ви все ж таки вирішили обрати одну з перелічених моделей – краще познайомитися з фіналістами особисто. Для цього ви можете відвідати професійний магазин аудіо товарів і особисто впевнитися, яка з моделей виявиться найкращою саме для вас.

Читайте також