Головна Релакс Що таке eSim і які переваги віртуальної сім-карти

Що таке eSim і які переваги віртуальної сім-карти

mamabook
21 Переглядів
eSIM

eSIM

Одна з останніх новітніх технологій у сфері мобільного зв’язку – це активне запровадження цифрових сім-карт. Вони вважаються інноваційним рішенням, яке доступне власникам не лише смартфонів, але й іншим персональним видам гаджетів. У цифрової картки чимало переваг. Приміром, вже не обов’язково використовувати фізичну сім-ку, аби використовувати мобільний зв’язок вашого оператора.

Що таке технологія eSim

Віртуальная сім-ка (або вбудована цифрова SIM-карта) використовується в мобільних пристроях різного типу. , Це може бути як ваш мобільний телефон, так і планшет, смарт-годинник. Для зберігання ідентифікаційних даних на eSim немає необхідності використовувати звичну фізичну SIM-карту. Ось кілька ключових аспектів новітньої технології eSIM:

  1. Вбудована SIM-карта. На противагу фізичній SIM-карті, яку необхідно вставляти у пристрій, eSIM є невеликим чіпом, що вбудовується безпосередньо в телефон. Вона забезпечує збереження ідентифікаційних даних оператора мобільного зв’язку.
  2. Гнучкість. За допомогою технології eSIM користувачі можуть змінювати операторів мобільного зв’язку без необхідності фізично замінювати SIM-карту. Це дає більшу гнучкість і зручність у виборі тарифних планів та операторів зв’язку.
  3. Міжнародне використання. eSIM дозволяє користувачам легко підключатися до мереж мобільного зв’язку за кордоном. Замість купівлі нової локальної SIM-карти користувачі можуть підключатися до місцевих операторів мобільного зв’язку просто за допомогою віртуального профілю eSIM.
  4. Управління профілями. Завдяки технології eSIM, користувачі можуть зберігати кілька профілів операторів мобільного зв’язку на одному пристрої. Це дає можливість швидко перемикатися між різними операторами або мережами залежно від потреб користувача.
  5. Захист і безпека. Технологія eSIM використовує різні методи шифрування для забезпечення безпеки і захисту ідентифікаційних даних.

iPhone XЯк активувати eSim на телефоні

Активація eSIM на телефоні може відрізнятися в залежності від моделі смартфона та оператора зв’язку. Перш за все, переконайтеся, що ваш телефон підтримує технологію eSIM. Цю інформацію можна знайти в документації до телефону або на веб-сайті виробника.

Далі зв’яжіться з вашим оператором зв’язку, який підтримує eSIM, і дізнайтеся, чи надає він послугу активації eSIM. Отримайте eSIM-профіль або QR-код, які потрібні для активації. Увійдіть в налаштування свого телефону і знайдіть розділ “Мобільна мережа” або “SIM-карти”. Тут ви повинні мати можливість побачити опцію “Додати план”.

Якщо ви отримали QR-код від оператора зв’язку, скористайтесь вбудованим сканером QR-кодів у своєму телефоні, щоб зчитати його. Якщо у вас є eSIM-профіль, введіть дані, що представлені вашим оператором мобільного зв’язку.

Дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб завершити процес активації eSIM. Може знадобитися підтвердження номера телефону або інші ідентифікаційні параметри.

Після активації eSIM у вас будуть дві SIM-картки: фізична і вбудована. Ви можете вибирати, яку SIM-карту використовувати для дзвінків, повідомлень або передачі даних.

Читайте також