Головна Релакс Що робити, якщо ваш Apple Watch вас дратує

Що робити, якщо ваш Apple Watch вас дратує

mamabook
13 Переглядів

Ваш Apple Watch — це зручний пристрій із кількома функціями для здоров’я та фітнесу, які дозволяють стежити за щоденною діяльністю та життєво важливими функціями. Крім того, ваш Apple Watch також діє як розширення вашого iPhone, дозволяючи вам отримувати дзвінки, надсилати повідомлення та стежити за сповіщеннями тощо.

Використовуємо технології з користю

Хоча отримування сповіщень та перегляд їх на зап’ясті зручно, іноді ця можливість може стати заважливою та відволікаючою. Нижче наведено поради, які допоможуть вам мінімізувати сповіщення на Apple Watch і зберегти спокій у вашому дні.

Скористайтеся перевагами функції фокусування

“Фокус” – це зручна функція на пристроях Apple, яка дозволяє тимчасово призупинити отримання обраних сповіщень на певний час, допомагаючи вам залишитися зосередженими і насолоджуватися спокійним днем. Ви можете налаштувати режим “Фокусуватися” так, щоб він дозволяв сповіщення від певних програм і контактів.

Ваш Apple Watch має кілька попередньо визначених режимів “Фокусуватися”, з яких ви можете обрати той, що підходить вам найбільше. Ось як включити режим “Фокусуватися” на вашому Apple Watch:

  • Проведіть пальцем угору від нижньої частини екрана, щоб отримати доступ до Центру керування.
  • Торкніться й утримуйте перемикач «Фокус» (позначений піктограмою півмісяця) і виберіть режим, який потрібно використовувати.
  • Виберіть тривалість — Увімкнути (доки ви не зміните її вручну), Увімкнути на 1 годину, Увімкнути до сьогоднішнього вечора або Увімкнути, поки я не піду.

Не забудьте, що режим “Фокусуватися” синхронізується між усіма вашими пристроями Apple, тому однакові налаштування будуть застосовуватися до всіх ваших пристроїв.

Apple Watch Series 6

Вимкніть нагадування про рух

Залишатися сидячи або бездіяльним протягом тривалого періоду може бути шкідливим для вашого здоров’я, ваш Apple Watch має кілька зручних функцій, які можуть допомогти вам покращити ваше здоров’я та загальне самопочуття. Такі нагадування може надсилати і айфон купити який варто вже хоча б заради цього. Однією з таких функцій є кільця активності, які відстежують певні дії. Сюди входить кільце Stand (синє кільце), яке відстежує, як часто ви стоїте та рухаєтеся протягом дня.

Для того щоб закрити кільце стійкості на Apple Watch протягом дня, вам потрібно стояти протягом хоча б однієї хвилини протягом 12 з 24 годин. Ваш годинник також нагадає вам рухатися, якщо ви сидите протягом перших 50 хвилин кожної години. Однак це може стати дратівливим та відволікаючим, особливо коли ви зосереджені на роботі чи інших завданнях.

Для того щоб вимкнути сповіщення “Time to Stand” на вашому Apple Watch, натисніть кнопку Digital Crown і відкрийте програму “Налаштування”. Потім прокрутіть вниз до розділу “Активність” і вимкніть опцію “Нагадування”. Також в цьому меню ви можете вимкнути сповіщення про інші активності, такі як щоденні нагадування про тренування, досягнення цілей, спеціальні виклики та сповіщення про спільний доступ до активності.

Apple Watch Series 6

Вимкніть нагадування про уважність

Подібно до нагадування про стійкість, ваш Apple Watch також підкреслює важливість приділення декілька хвилин кожного дня для зосередженості на диханні. Ця проста практика може сприяти зниженню рівня стресу та підвищенню уважності. Хоча вимкнення нагадування, яке спонукає до уважності, може здатися недоречним, існують моменти, коли сповіщення можуть відволікти вас від вашого поточного процесу.

Щоб вимкнути нагадування Mindfulness на Apple Watch, ось що вам потрібно зробити:

  1. Натисніть кнопку Digital Crown і виберіть програму «Налаштування».
  2. Прокрутіть униз до пункту «Уважність».
  3. Вимкніть «Початок дня» та «Кінець дня» в розділі «НАГАДУВАННЯ».

Ви можете отримати більше контролю над нагадуваннями Mindfulness, встановивши власний розклад. Торкніться «Додати нагадування» та виберіть більш відповідний час для отримання сповіщення.

Читайте також