Головна Дошкільнята Що почитати на свята з дітьми: 5 сучасних цікавих книжок

Що почитати на свята з дітьми: 5 сучасних цікавих книжок

mamabook
224 Переглядів
книга

книгаНоворічні свята – чудова можливість для затишного сімейного відпочинку. Неспішні святкові дні можна провести в родинному колі. Пограти в настільні ігри та зимові забавки на вулиці, переглянути добрі фільми чи мультики. І, звичайно ж, приділити час для читання. Адже перегляд гарно ілюстрованих видань завжди створює магічну атмосферу. Коли батьки читають діткам вголос, виникає тісний зв’язок між поколіннями. На сайті bookopt.com.ua ви можете обрати величезну кількість дитячих книг різної тематики. Що цікаво буде почитати разом, доки за вікном сніжить?

1. «Різдвяні історії. Колекція казок»

Традиційно в нашій країні зимові святкування стартують на Миколайчика. А закінчуються наступного року – на Водохрещу. Тож варто запастися чималим арсеналом гарно ілюстрованих книжок, аби день за днем виконувати свій маленький родинний арсенал.

Пропонуємо звернути увагу на велику збірку різдвяних казок. Це історії із серії «Магічної колекції». Будуть особливо цікаві для дошкільнят. Адже персонажі казок – це добре знайомі дітлахами улюблені герої з диснеївських мультфільмів. Кожна казкова розповідь супроводжується  вражаючими малюнками. Діти й самі із задоволенням будуть гортати видання, що піде їм лише на користь.

книжки

2. «Казки під ялинку»

Ще один збірник історій на зимово-святкову тематику – це добре знайомі діткам казки. Є серед українські народні, а також історії від всесвітньо відомих казкарів. Дивовижні ілюстрації будуть цікаві для дошкільнят, зокрема діткам 3-4 років. У збірнику ви знайдете такі казки, як «Рукавичка», «Гидке каченя», «Бременські музики», «Красуня і чудовисько» та інші.

Такий збірник – чудовий недорогий подарунок до свят. Використовуйте знижки на книги, аби придбати чимало презентів дітям, похресникам, онукам, племінникам. Гарна традиція – вручати кожній дитині книжку, якщо ви плануєте відвідувати на свята друзів і рідних. Книжка завжди стане гарним доповненням до будь-якого сувеніру.

3. «Мільйон різдвяних котів»

Це видання з розмальовками-антистрес. Доки ви читаєте своїм діткам казки, вони можуть займатися творчістю. Доведено, що розмальовки здатні знижувати відчуття тривожності, що особливо актуально сьогодні для багатьох українських родин.

Чим корисні розмальовки для дітей:

  • розвивають точністю руху, готують до письма;
  • вчать гармонійно поєднувати кольори;
  • знижують відчуття неспокою, нервового напруження;
  • ефективно розвивають уяву, творчі здібності;
  • зменшують кількість проведеного часу за екраном гаджетів.

книжки

4. «Різдвяна шопка з наліпками»

Ще один чудовий вид творчості – ігри з наліпками. З них можна створювати авторські аплікації, прикрашати робоче місце, декорувати особисті речі. Діткам подобається така творча свобода. Створення різдвяної шопки – це ще й можливість розповісти діткам про народження Ісуса, різдвяні традиції.

5. «Щедрик. Фантастична історія»

Чудово, коли книжки до зимових свят захоплюють не лише дитячу аудиторію, але й дорослих. Пориньте у сучасну різдвяну історію, яка оповідає про подорож українського дитячого хору до Нью-Йорка. Дівчинка-героїня потрапить у фантастичну пригоду, вплине на хід історії в минулому та створить майбутнє. Як наш легендарний «Щедрик» подорожує світом і які дива трапляються на Різдво?

Читайте також