Головна Релакс Більше світла, більше краєвиду: переваги розсувних вікон

Більше світла, більше краєвиду: переваги розсувних вікон

mamabook
44 Переглядів
освещение

65759aa1905a2.webp

«Алюмінієві вікна Київ» — один із популярних інтернет-запитів від користувачів, які шукають якісні, практичні та сучасні системи скління для приватних будинків і квартир. Більшість виробників вікон пропонують традиційні рішення на базі ПВХ-профілю або рамні конструкції з натуральної деревини.

Але завдяки зростанню виробництва алюмінієвих вікон у європейських країнах на вітчизняному ринку з’явився достойний конкурент металопластиковим системам скління. Це вікна з алюмінієвого профілю, які за основними технічними та експлуатаційними характеристиками випереджають традиційні системи скління.

Ключові переваги алюмінієвих розсувних систем

Розсувні панорамні вікна на базі європейського алюмінієвого профілю мають кілька переваг, які вигідно відрізняють їх від класичних ПВХ-систем скління:

  • Стійкість до впливу природних факторів. Алюмінієві вікна не розтріскуються та не розсихаються (як дерев’яні рами) через вплив вологи, вітру та перепадів температур. Вони не змінюють свого кольору під дією прямих сонячних променів (як ПВХ-конструкції) та зберігають свій привабливий зовнішній вигляд упродовж десятиліть.
  • Практичність і зручність. Розсувними системами набагато зручніше користуватись, ніж традиційними вікнами з поворотно-відкидним механізмом, адже вони потребують менше рухів і зусиль.
  • Більше світла. Алюміній міцніший за пластик і деревину, тому такий профіль може витримувати великі навантаження від масивних склопакетів. Це дає змогу створювати так звані безрамкові вікна, де майже всю поверхню займає скло. Через них проходить більше світла, що не тільки створює затишок в оселі, а й допомагає заощаджувати на освітленні.
  • Чудові краєвиди. Погляньте на пейзаж за вікном під іншим кутом завдяки панорамним системам на основі алюмінієвого профілю. Там, де раніше посередині були масивні рами з білого пластику, тепер суцільне скло. Більше нічого не завадить насолоджуватись мальовничими краєвидами, особливо коли помешкання розташоване на пагорбі, посеред лісу чи на березі водойми.

Також варто зазначити високу якість вікон та відсутність браку завдяки сучасним технологіям виробництва й багатоступеневому контролю якості на кожному етапі. Це гарантує бездоганну роботу розсувних систем упродовж багатьох років.

освещение

Де найдоцільніше встановлювати розсувні системи?

Панорамні розсувні вікна стануть ідеальним рішенням для приватних будинків. Крім скління житлових приміщень, такі системи часто використовують для облаштування веранд і критих терас. Власники квартир також зможуть оцінити всі переваги розсувних систем з алюмінієвим профілем. Такі конструкції цінять не тільки за стильний сучасний вигляд і можливість милуватися дивовижними краєвидами. Важливу роль також відіграють їхня практичність і функціональність. Завдяки простому надійному механізму їх легко відчиняти й зачиняти.

Якщо йдеться про житлові приміщення, варто встановити енергозберігаючі віконні системи. Вони не тільки нададуть фасаду презентабельного вигляду, а й допоможуть заощадити на опаленні у зимовий сезон.

Якщо бажаєте купити алюмінієві вікна, зверніть увагу на продукцію відомих європейських брендів. Вікна Schuco (Німеччина) та вікна Reynaers (Бельгія)— це безкомпромісна якість і статусність, що підтверджують тисячі задоволених користувачів з різних країн світу. Для тих, хто хоче отримати оптимальне співвідношення між вартістю, надійністю та практичністю, є вікна Ponzio (Польща) та вікна Aluprof (Польща), які не поступаються за основними експлуатаційними показниками німецьким і бельгійським аналогам.

Читайте також